Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta tartó fájdalmas...

Hónapok óta tartó fájdalmas orgazmus???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi okozhat egy nőnél hónapok óta fennálló fájdalmas orgazmust? Kezeletlen hüvelygyulladás az van mivel képtelenek hónapok óta kikezelni egy fertőzésből. Okozhatja e ez? Nem görcsölök be közben hanem inkább egy furcsa,szokatlan érzes jelentkezik a bal oldalamon. Nem nagyon fáj de kellemetlen érzés ami az orgazmus után távozik is.

szept. 8. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a fertőzéstől bőven lehet.
szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kismedencei ultrahang első körben nem àrtana, ha nem volt mostanság.
szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De volt. Az elmúlt 5 hónapban most már 3x hüvelyi ultrahang. Múlt héten hasi. És azt állítják mindenhol hogy nem látnak semmi kórosat. :( És egyszerűen már nem tudom hogy hova forduljak. Elvileg trichomonas fertőzés van. De képtelenek kikezelni. Már a 3.antibiotikum kúrát szedjük rá.
szept. 8. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve most jött meg a héten az std szűrés eredményem amit méhnyakról vetettem le. Minden negatív. A trichomonas is. Holott a férjem vizeletében az urológus látta a trichomonast csütörtökön mikroszkóp alatt. Hogyan lehet negatív az én méhnyakról levett kenetem trichomonasra ha egyszer a férjemnek van,nekem pedig tünetek vannak hónapok óta??? Akkor ezek a szűrések ennyire fals eredményeket adnak? 90 ezer forintba került mellesleg az összes std panel levétele...és megint nem vagyok előrébb.
szept. 8. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami a húgyutakban könnyebben megtapad. Olyan is van, ami elbújik az immunrendszer és a gyógyszerek elől pl. vesekőben. Van jó orvos TB-re is, csak jó helyen kell lakni jó időben.
szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak. Most is fáj a hasam. Hónapok óta tartó hüvelygyulladás,vizelési problémák,hasfájás...
szept. 9. 06:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, urológus, nemibeteg gondozó, nemi élet felfüggesztése gyógyulásig, másik nőgyógyász, ezeket gondolom.
szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
szept. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!