Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a problémát?

Mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve tart nálam az a kín, hogy néhány menstruáció előtt 3-4 nappal előtte ég, viszket és fáj az egész nemiszervem kívül s belül is. Eddig soha nem volt ilyennel dolgom, csak mióta barátom van, ő is csak egy éve van velem, és max 3x voltunk együtt rendesen, de védekeztünk persze, többnyire csak "játszunk" semmi komoly behatolásos cucc, csak érintkezés s csá.

Lehet tőle szedtem össze valamit, vagy ez más oka. Mert mint említettem, néha menstruáció előtt jön elő, ha nincs tapaszom fent, de van mikot akkor is, ha tapaszom van. Oros látott, de semmit nem talált. Valakinek ötlete?



szept. 8. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt felborulhat a hüvely pH-ja ez okozhatja a viszketést. Ha folyás nem társul mellé nem hiszem, hogy gomba lenne, ha az lett volna az egy kenetvételből kiderül. Amint megjön a menstruációd elmulik a viszketés?
szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ugyan úgy marad, néha enyhül egy kis időre csak sajnos... :/
szept. 9. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múlna szerintem menj vissza nőgyógyászhoz. Kenetvétel volt mikor voltál orvosnál?
szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Mindenre nézett 2x is, de semmi gomba, fertőzés nem volt benne. Azt monda a PH rossz, de hogy ennyire, azt kétlem...
szept. 10. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Intim mosakodót használsz?
szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmit már lassan 3 hónapja csak tiszta vízzel fürdök azon a területen. Már nem tudom mit kéne csinálni. Vesére is gyanakszom, hátha onnan van.
szept. 12. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen tapaszról van szó?
szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
EVRA a neve. 3 hétig kell, aztán nem, és így megy tovább. Eddig nem tapasztaltam mellékhatást.
szept. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!