Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megpróbáltam ujjazni magam és...

Megpróbáltam ujjazni magam és most vérzik és fáj? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez-e a legjobb kategória a kérdésemnek. Ha nem, elnézést.


Ez nekem kínos lesz, de még mielôtt orvosnál szégyenítem meg magam, inkább itt teszem anonymen.


22 éves lány vagyok és még nem voltam senkivel. Mindig a csiklómat stimulálva masztiztam, de ma megpróbáltam magam ujjazni, miután stimuláltam a csiklóm.


Alig tettem be az ujjam hegyét és elkezdett fájni és vérezni a hüvelyem. Nem hinném, hogy a szûzhártyát sértettem meg, mert egy alig tettem be az ujjam és kettô nem éreztem semmi "akadályt" vagy hasonló dolgot.


Már nem annyira vérzik és fáj mint amikor betettem az ujjam hegyét, de még azért vérzik és fáj.


Semmi mûkörmöm nincs, tehát nem tudom mi sérthette meg.


Menjek orvoshoz? Eléggé aggódom.


A normális válaszokat köszönöm elôre is!


szept. 7. 21:40
 1/1 anonim válasza:
54%

Menj Dokihoz ha nagyon parázol hogy miért :) mi igy interneten látatlanban konkrétat irni sajnos nem fogunk tudni .

De ha tenyleg alig ujjaztad magad s nem is voltál magaddal gondolom durva amikor benyultál akkor sajnos sem a vérzés sem a fájdalom nem nolmáris de mivel első ilyen probálkozasod volt a maszti feljebb fejlesztésében szűzen..

Az is lehet nem voltál elég ovatos magaddal stb.

szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!