Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactacyd femina intim mosakodó...

Lactacyd femina intim mosakodó géltől megoldódna a problémám?

Figyelt kérdés

Ma vettem egyet,mert én mindig "büdösnek" érzem magam ott lent.Ez miatt az orális szexben is csak én adok,de nem hagyom,hogy engem is úgy kényeztessenek,mert félek,hogy nem jó ízű vagy tényleg bűzös lennék ott lent.Ezzel a géllel változhat ez az érzés?Segít ezen?Ha nem,mit kell tennem? ( nincs fertőzésem meg semmi,csak én érzem így )

18L


2010. nov. 3. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok pedig évek óta használok intim lemosót. Az van, hogy csak bebeszéljük magunknak, mindenki ezt mondja. Én azt gondolom, hogy egy nagyon felpörgött, "tégy amit akarsz"-típusú, vagy épp egy buli utáni kicsit ittas, jókedvű állapotban kell átesni ezen a "szüzességen". Szerintem én ezen állapotok valamelyiként tudnám elképzelni. Nomeg fürdés után rövid idővel.


24/L

2010. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy mindenképp oldott állapotban kell megteni, mert mindig rágörcsölök, és tudom neked is milyen érzés lehet.


Első válaszoló

2010. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek VAN nemi illata. Ez a természetes, és hidd el, hogy a férfiakat ez felizgatja. ez nem büdösség, é semmiféle mosakodó gép vagy intim parfüm nem veszi el. Ne is vegye. Egy belevaló férfi ne a parfümtől izgljon fel. :-)


Fogadd el magad úgy, ahogy vagy, a fejedben van a probéma. És engedd meg a párodnak, hogy ő is kényeztessen a szájával. Fantasztikus érzés, ne foszd meg magadat ettől egy alaptalan félelem miatt.

2010. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs, nem gép, hanem gél. :-)
2010. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez a "szag" termeszetes, tehat megszuntetni nem tudod, csak akkor ha mindig mosakodsz.

Tehat minden WC hasznalat /pisiles/ utan mosakodas, es vagy dezodor, vagy pedig pudert hasznalsz. Igy fog teljesen megszunni az a szag.

2010. nov. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs fertőzésed, a lemosó miatt majd lesz. Értsétek már meg, hogy minden csak reklám, ezek többet ártanak mint használnak, felborítják a hüvelyflóra egyensúlyát. Nem érdekel, a reklám meg a ph-érték, kérdezzétek meg a nőgyógyászotokat!!

Félre ne értds: nem a lemosó okozza a gombát, hanem gyengül tőle a védekezőképességed, könnyebben elkapsz bármit.


Amúgy igen, a fejedben van a baj.

2010. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

NA,kicsit elfeledkeztem a kérdésemről.. :)

Tegnap próbáltam ki először,sokkal jobban érzem magam. :)Tudom,hogy van egy fajta illata,de nekem nagyon nem tetszik az enyém,de most talán megnyugszok,mert ez így tetszik.Így is van illata,de ez tetszik,nem szag.Eddig volt olyan is hogy napközben belendültünk és adott bugyin keresztül puszit rá és annyira kellemetlenül éreztem magam,felhúztam és sose engedem neki.Ezt őt is nagyon zavarja,hogy ő nem csinálhatja nekem,mert én imádom neki csinálni..de azzal magyaráztam,hogy nem tudok még annyira feloldódni,szégyenlős vagyok. :D Tudom,hülye ok volt,de nem mondhattam neki,azt hogy azért nem akarom,mert büdös vagyok lent. :D

Amúgy mind ezek mellett,ápolónőnek tanulok,utolsó évem,de ezt úgy nem mertem senkinek se felhozni..itt meg megy arc nélkül.És nem hiszem,hogy káros lenne,meggyengülne valami is,direkt a legmegfelelőbb,legmegbízhatóbbat vettem meg.

Amúgy lehet nálam tényleg beteges dolog ez a szag dolog nálam..Mikor kisebb voltam egyszer megszégyenítettek,sokáig bepisiltem,erről persze nem tudtak az osztálytársaim és én hülye csak egy gyors zuhanyzást tettem és azt hallgattam egésznap,hogy büdös vagyok,honnét jöttem,kukából szedtem a ruhámat,elültek mellőlem stb,azóta nagyon vigyázok az ilyenre.Mai napig kihat rám,félek hogy büdös vagyok stb,mindennap figyelek erre a kórházban is és van mikor én magam annak érzem,mégis a betegek mondják hogy de jó illatom van..Lehet agyilag vagyok erre érzékeny,amin nem tudok változtatni,az akkor nagyon a földre küldött,remélem kinövöm majd ezt.

18/L

2010. nov. 4. 01:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod hogy mégis rossz szaga van, akkor szerintem lehet egy kis gombás betegséged, és ne hallgass arra a válaszadóra aki azt tanácsolta hogy pisilés után is mosakodni kell, mert ez hülyeség. Persze ha az ember tudja hogy együtt lesz valakivel, akkor mosakszik, csak a legtöbb nő nem tudja,hogy a lúgos tusfürdők a lehető legrosszabb megoldás. Az intim mosakodó gél egy fokkal már jobb, de a tiszta viz a legjobb. A nemi szervünk belül enyhén savas kémhatásu, és a lugos dolgok felboritják kényes egyensulyukat, azonkivül a táplálkozás is hozzásegit a gomba elszaporodásához. Cukor nélkül, fehérliszt nélkül, alkohol nélkül és egy jó probiotikumot szedve megszabadulhatsz ettől a szagtól, és visszaáll a ph-ja a belső nemiszervednek.
2010. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2010. nov. 4. 21:09
 10/10 anonim válasza:
Nekem fojasom volt es fura szaga is volt a nogyogyaszom irta fel nekem a lactacyd intim mosakodot.akkor csak van benne valami jo .
2015. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!