Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kihullik a hajam, az még...

Ha kihullik a hajam, az még visszanő egyszer?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik teljesen kifog hullani, olyan kevés van, hogy már akár le is borotválhatnám, nem sokat számítana.

Elvileg hormonális okok. Minden ilyenkor szükséges vizsgálat megvolt már, mindenféle orvosnál voltam már de mivel nem veészesek az eltérések, nem kapok semmilyen gyógyszert, max fogamzásgátlót, de azt nem akarom.

Egészséges kaja, vitamin, sport víz ivás stb, minden megvan már hosszú ideje, mégis ömlik ki a hajam, már a lefolyók is dugulnak. Amúgy más gondok is vannak (szorosodes, pattanások, ezek is elég súlyosak amúgy) de a hajhullás a legdurvább.

Samponokat meg ilyesmiket légyszi ne írjatok, nekem nem az a megoldás.



szept. 4. 20:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Góckutatas régen volt, bár elég felületes volt az is, az államiban volt még tini koromban. Ja igen, gyermekkorom óta küzdök ezekkel. Az első tünet az a lábszőrzet volt kislányként
szept. 5. 07:35
 12/21 anonim ***** válasza:

Hormon panel eredménye és OGTT-t írd le, lehet, hogy a doki szerint nincsen semmi, de attól még lehet eltérés. Sőt! Biztos, hogy van valami.


Konkrét eredményt írj le, ne azt, amit a labor láttán az orvos mondott.

szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát ez így hosszú lenne, majd küldök képek privátba
szept. 5. 12:43
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja de nem tudok itt
szept. 5. 12:46
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
"...nem veészesek az eltérések". Tehát vannak eltérések. "...szorosodes, pattanások, ezek is elég súlyosak amúgy) de a hajhullás a legdurvább."" Szintén olyan eltérések, amik léteznek és egy 24 éves nőnél hormonzavarra, akár PCOS-re utalnak. Nem minden PCOS-es beteg kövér! A fogamzásgátlót sem véletlenül akarják felírni. Más az, amikor góc van a szervezetben, más az amikor vas-, vitaminhiány miatt hullik a haj és más a hormonális hajhullás. Az első két esetben visszanő a haj, hormonális zavar esetén, nem. Ez van. Le lehet szavazni, mert nem tetszik, de ez az igazság.
szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én nem szavazlak le. Én is ezt mondom, hogy ha nem nő vissza akkor ez van, ha az a sorsom hogy kopasz nőként éljek, nem tudok ellene mit tenni sajnos.
szept. 5. 18:10
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a hajhullás nem az a tipikus férfias jellegű, hogy el indult felül, és megy hátra, hanem inkább úgy mondanám hogy mindehhol egyenlő arányban ritkul
szept. 5. 18:12
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit az az érzésem, mintha próbálnád tagadni önmagad irányába, hogy valami bajod van. Pillanatok alatt be lehetne ide másolni az eredményeket, de te azzal jössz, hogy ez így hosszú lenne...

Szerintem az orvosok már megállapították, hogy mi bajod, csak nem akarod elfogadni.

Egyébként a hajhullás tökmindegy, hogy milyen jellegű, hormonális okokból hullik a hajad. A pcos pedig az esetek harmadánál rendszeres ciklussal és normál testalkattal rendelkező nőknél van.

szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az utolsó orvossal online konzultácio volt, ott is mindent be kellett pötyögni. Fél óra volt, nem pár pillanat.

Amúgy meg félre érted, nem tagadni akarom épp ellenkezőleg. Éppen próbálom elfogadni a helyzetet. Talán ez még nem akkora baj, nem?

szept. 5. 19:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem írod le, hogy legalább mi is lássuk, hogy hol van eltérés? Ha valóban érdekelne, szerintem már rég megtetted volna
szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!