Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha menstruacio...

Az normális ha menstruacio alatt nagyon faj a fejem egesznap?nem szokott nekem ilyen lenni menstruacio alatt ma van 5 Dik napja hogy meg van

Figyelt kérdés
??
aug. 27. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sokáig semmilyen tünetem menstruáció alatt. Aztán úgy 28-30 éves koromban megváltozott. Migrén, és pontosan a menstruáció 4. napján 2-3 órán át iszonyatos görcsök. Szerintem ezek a dolgok simán változhatnak az évek alatt, nem lesz mindig ugyanolyan. Figyeld meg a következő menstruációidat, de simán társulhat napokig nem múló fejfájás hozzá.
aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ferfikent irom, tudom en vagyok az incel meg a budos szoros sorhasu mittomen, de szoktam a sima egeszseg kategoriaba jarni. Neha ha nem sokszor megnezem a menzesz problemakat, es 80 - 90% ban semmi gond, es annyi fele megjelenese van a hasfajastol, hanyinger, valaki verhigitot szed be es csoppecsket lat, meg nem szoktak ki be huzogatni, gombaktol kezdve minden, hogy 90% nincs gond, 10%-ra nem tudok valaszt adni. De csak menstruacio. Es nem vagyok incel nem vagyok semmi ilyesmi. Ha nogyogyaszhoz mesz legeloszor attol is felnek, akkor tanacsoljak menjen baratnovel, anyukaval, ilyenek. Volt aki balettancos vagy valami hasonlo, az meg aggodott hogy meg fog jonni es fel hogy pottyokben latszodni fog. Ott is irtak mar neki, hogy ilyen meg olyan megoldas legyen, de az, hogy endometriozis meg pcos legyen az mar a ti palyatok az a 10%, azt tudom, hogy fajni szokott es sajnos lehet meddo lesz a no tole es kerdeztem is miert van ennyi ilyen jelenseg azt mondtak (nok) ok sem tudjak, mert mar ezerszer lattam az ilyen kerdeseket. Ez csak egy megfigyeles.


Lehet lepontozni egy sorhasut szoros talppal, izzadt budos dezodort nem hasznalo c, akineki mindegyik korme gombas es gennyes.

aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!