Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kellemetlen egy...

Mennyire kellemetlen egy nőgyógyászati vizsgálat? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

aug. 23. 22:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

20

Igen, turkálni fog... És ne, ne nyúljon fel, még max. két újjal sem. Ez egy intim dolog, idegennek tanbu. Nem hiszem el, hogy még mindig a berögzült középkori módszerek kellenek a 4D UH korában...

Sehol máshol nem sérül ilyen durván az intimszféra, mint a nőgyógyásznál. (na jó, a proktológusnál, és béltükrözésnél is, de oda jó esetben sosem kell menni)

Jó, ha valaki könnyen veszi az ilyesmit, de ne kell lehurrogni azt, aki nem.

aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért kellemetlen, mert az ember arra gondol, hogy a doki úgy néz rá, mint egy nőre, és úgy vizsgálja meg. Nyilván ez nem igaz, hiszen ő valóban naponta száz ilyet lát, és nem is érdekli a dolog csupán orvosi szempontból.

Viszont nekem akkor is a nemi szervem, ahova idegent csak hosszú előjáték is bizalom után engedek közel. Szóval de, kellemetlen, és kiszolgáltatott. És eszembe sem jutott soha, hogy a doki esetleg megkívánt volna, nem is azért írtam ezt.

aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

#22

Én ráadásul nőhöz járok, és nekem ugyanolyan fura, mint amikor férfihez jártam. Ebben nincs szexualitas, inkabb az intimszféra "megsértése". Ennek ellenére inkább ez, mint a fogorvos, mert alap esetben - jó orvossal - a rutin nőgyógyászati vizsgálat nem fáj, csak érezni valamit, és sokkal gyorsabb.

aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál már? Ha igen, te hogy élted meg?
aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Intimszfera megsertese! 😃 Tudod mit jelent? Ha valaki pl. akarattal radnyit, mig te zuhanyzol, es ettol kellemetlenul erzed magad.

A nogyogyaszhoz senki sem kenyszerit, onszantadbol mesz oda, mert szukseged van ra. Tehat, mit is sert meg?????


Egy baratnom pl. szegyelli a salatas puncijat, ezert feszeng, holott igazabol senkit sem erdekel, annyi a lenyeg, hogy tiszta legyel.


Egy baratnom maganklinikan dolgozik, es nala is voltam vizsgalaton. Nem orvos, csak aszisztens, de egy cseppet sem ereztem magam kellemetlenul. A vizsgalatokra neha a ferjem is elkiser, ott ul, mig en terpesztek. Mar irtam, hogy fiatal, 35 eves a dokim, es cseppet sem erzem magam kellemetlenul. Mindenkinek az, aki azza teszi, mert egy szimpla vizsgalatot mar-mar nemi eroszakkent el meg. Ez mind fejben dol el.

aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
38%
Jah es mar az sem lepne meg, ha a Kerdezo nem menne el, annyi baromsagot hanytatok itt ossze. Miert kell a sajat psziches gataitokat masokra is atvinni?!
aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%

#25

Ismered az idézőjel jelentéset? Nyilvan átvitten értettem a megsértest, nem talaltam jobb szót.


Van gyereked? Játszottatok mar orvososat? Vizsgalta mar a nemi szevedet?! Gondolom nem. Mert MÁS. Ennyit akarok mondani. MÁS, intimebb, mint a szád, a füled, nem a mellkasod vagy a térdreflex.

aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%

Miert kellene? Dugjon fel nekem egy koszos fakockat? :D Nem is ertem.

Vannak szulok, akik egyutt is furdenek a gyerekukkel. Te a gyerekedet a vegbeleden, esetleg a szadon keresztul toltad ki? Nem ugye?

A vilag egyik legtermeszetesebb dolgabol, egy testreszbol csinalsz nagy ugyet.

Ne erts felre, nekem aztan tok mindegy, hogy mennyire erzed magad kellemetlenul a vizsgalaton, felolem magad ala is csinalhatsz kinodban, nem erdekel. Az viszont gaz, hogy a komplexusaidat probalod ratukmalni a Kerdezore.

Faj a vizsgalat? Ha normalis a doki, akkor egyaltalan nem!

Kihat a pszichedre? Ha gondok vannak a fejedben, akkor mindenkepp! Ez a tomor valasz!

aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%

#28

Lehet hogy összekeversz azzal, aki nem is jar nőgyogyaszhoz.

Én irtam a legelső választ, amúgy. Semmiféle komplexusom nincs. Jarok rendszeresen vizsgalatra. Es szoktam a lanyommal fürdeni is. Nem értem mit nem lehet érteni azon, hogy az ember p.ncija intimebb mint a szája? :D Nem értem.

Mivel sokkal kevesebb ember látja az ember alsó részet, mint a száját, ezért MAS egy idegennek megmutatni. Ezert húzunk bugyit, mig szájmaszkot nem. Ez nem komplexus. Ez tény.

aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is értelmetlen a vita. Igen, önként megyünk oda, mert időnként muszáj. Attól még a puncimban turkál egy vadidegen. Nem úgy fogom fel, mintha egy nemi erőszak lenne, és 5 perc múlva már el is felejtem, attól függetlenül nem szívesen megyek oda. Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.
aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!