Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kellemetlen egy...

Mennyire kellemetlen egy nőgyógyászati vizsgálat? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

aug. 23. 22:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%

Ha sima vizsgálat, rákszűrés, és normális a doki, akkor fizikailag minimálisan kellemetlen. A "lelki" kellemetlenség rosszabb. Ha az embernek valaki csak a kezét csipdesné annyira, amennyire fáj egy ilyen vizsgálat, akkor azt mondaná, hogy ez semmi (azaz nem fáj).

A fogorvos sokkal rosszabb.

aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszi❤️
aug. 23. 23:16
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

Attol fugg mit csinalnak, es ki csinalja.

Mult heten korhazba kerultem, mert nagyon eros terhessegi tunetekkel kuzdok. Folyamatos hanyinger, etvagytalansag.

Eloszor a babara voltak kivancsiak. Hat ugy forgatta bennem a nogyogyasz (no doki) a szondat, mintha kessel vagdostak volna belulrol. Szinte nem is tudtam figyelni arra amit mond, annyira rossz volt.


Ez volt az allamiban. A magan orvosomnal is nemreg jartam, hat az az ember egy csoda. Meg sem ereztem az UH-t! Elotte kenetet is vett, az kicsit kellemetlen, mert nem tudod nem erezni, viszont egyaltalan nem fajt.

Szoval szerintem nagyban fugg, hogy ki vegzi el a vizsgalatot. Fontos, hogy lazulj el, es ne feszitsd magad ott lent, mert akkor azert lesz kellemetlen.

Amugy a fenti korhazi eseten kivul, nekem alapvetoen nincs rossz tapasztalatom. Nem kell felni.

aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nagyon az orvostól függő!


Én legelőször magán nőgyógyászhoz mentem és jó sok pénzért nekem brutál fájt. Még kijövetel után is. Úgyhogy megfogadtam, ezért én soha többet nem fizetek külön, így utána már a helyi kórházba jártam, ahol a doki futószalagon nyúlkált a nőbetegekbe. Lehet a jó technikája lehet a gyakorlottság miatt számomra szinte alig volt kellemetlen! Óriási volt a különbség!


Szóval lehet nagyon rossz és teljesen tűrhető is, attól függően, hogy milyen orvost fogsz ki és nem mindig a legdrágább a legjobb....

aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen orvos függő.
aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
A szituáció miatt mindenképpen kellemetlen, nincs ezen mit szépíteni.
aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

Milyen szituacio? Eloszor lat az orvos puncit vagy mi? 😃

Nekem fiatal, jokepu nogyogyaszom van, es egy cseppet sem erzem magam kellemetlenul. Az a dolga, hogy megvizsgaljon.

aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

7

Milyen szituáció??

Ott fekszel szétrakott lábakkal, és egy idegen turkál benned a legintimebb részeidben... Az, hogy hány puncit látott, teljesen mindegy. (Vagy neked azon múlik, hogy ki hány pncit látott már? :) )

Szóval, de; baromi kellemetlen, és kifejezetten rossz, megalázó érzés.

aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%

Ahhoz, hogy megvizsgaljon nyilvan szet kell tenni a labadat. A fogorvosnal ki kell nyitnod a szad, ahol egy vadidegen turkal a szadba. Gyanitom, hogy itt feszengsz.

Ha valaki apoltan megy a nogyogyaszhoz, akkor igazan nincs miert kellemetlenul ereznie magat.

Mivel naponta tobb tizet lat, ezert nem hiszem, hogy a tied fog egesz nap a fejeben motoszkalni.

Ezt csak bekepzeled, es magadnak csinalsz kellemetlen erzest. Nem kellene masokra is rasoznod a kicsit beteges komplexusaidat.

aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

9:

Nem vagyunk egyformák.

Azért a fogorvost (vagy mást) ne keverjünk ide: ott felöltözve, emberi méltóságod birtokában vagy, nem pedig ilyen gyalázatos, kiszolgáltatott helyzetben. De kinek mi.

aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!