Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyetemi gólyatáborba tampon...

Egyetemi gólyatáborba tampon vagy betét?

Figyelt kérdés

Hétvégén (vasárnap) kezdődik az 5 napos gólyatábor nálunk, és várhatóan akkor lesz mensi is.

Tampont vagy betétet érdemes a gólyatáborban használni? (Egyetem)

Illetve mennyit vinnétek? Elvileg tilos lesz a kijárás



aug. 21. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Én is kehely párti vagyok, de valóban nem kell most reklámozni. A kérdezőn nem segít, hogy te vagy én mit használnánk.
aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amelyiket TE amúgy is használod a mindennapokban. Ennyi a válasz a kérdésedre.
aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztosan velem van a baj, de én semmit nem viselek el ilyenkor bennem, nem tudom nem érezni úgyhogy csak a betét és a mensibugyi. :/
aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13 tényleg, kérdező, ha tudsz, szerezz be mensi bugyit, ha nagyin félsz az átázástól. Dm-ben meg Rossmanban szokott lenni.
aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 akciósabb ha nagyobb csomagban rendel honlapon, azért minimum 3 db kell, de nekem inkább 6/ciklus. ;) van 3 erősebb és 3 gyengébb. Azért használok betétet is, mert főleg az első nap, pusztán egészségügyi megfontolásból, szeretem látni, ami kijön belőlem és azért a fekete bugyin meg WC papíron annyira nem látszik jól. :O
aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 de ha nem kizárólag azt akar hausnakni, hanem csak úgy az lehyen rajta, tuti ami tuti, akkor elég egy, vagy kettő is.
aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!