Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők akik lerakták a fogamzásga...

Nők akik lerakták a fogamzásgatló tablettát, változott valami?

Figyelt kérdés
Pszichésen, alkatra, vagy bármiben?

aug. 19. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Igen

Terhes lettem 🙂

Tervezett volt 👍

aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csodás, gratulálok! Lett volna rá 5ezrem hogy az első 3ban ez a válasz is ide kerül.
aug. 19. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 1,5 éven keresztül nem volt normális menzeszem - pedig gyógyszer előtt rendes, rendszeres ciklusaim voltak.


Letettem, aztán hol kimaradtak hónapok, hol háromhéten át véreztem. Remek.


Viszont: nulla migrén, libidó!!!, rendesen nedvesedek, stb. A hülye vérzészavaron kívül csak pozitív hatása van, hogy letettem.

aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Trombusképző, bajuszod nő tőle! Megéri szedni!
aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na 3as köszi, ezek érdekelnek engem.
aug. 19. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

hát kérdező ha nem védekezel akkor a terhesség is benne van a pakliban... :)

túlképpen az is egy változás - és nem zártad ki


de mivel tervezett baba volt és az első hónapban sikerült így azt a következtetést lehet levonni h nálam nem zavart be a tabletta és azonnal rendben állt a szervezetem. 6 évig szedtem folyamatosan.


nem változott semmi mikor elkezdtem szedni, kivéve h nyugodtabban szexeltem azon idő alatt.

aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszajött a libidóm, megszűnt a szorongásom. Az egyedüli amit sajnálok az az,hogy a hasgörcseim ugyanolyan rosszak maradtak ..dehát inkább ez,mint egy jó kis trombózis vagy más..
aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, senki sem mondta, hogy nem védekezik :D
aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az arcom csúnyán pattanásos lett az első hónapokban, de kezd helyreállni. A mensim azóta tűpontos, ahogy abbahagytam 28 napos ciklusaim vannak. Ezt nem tudom h lehetséges mert világéletembe sose volt pontos. Betudom a szülésnek és a kornak, most állt be valószínűleg. Negatív pozitív hatás h a szexet iazonyatosan kívánom a termékeny időszakokban, úgy alapból is az egekben is a libidóm de akkor különösem. Azért írom h negatív is, mert rendesen szenvedek tőle ha pl nem tudunk együtt lenni a férjemmel valamilyen okból. Húsz évesen nem voltam ennyire aktív mint most, pedig már 36 éves vagyok. Szóval ez elég durva nekem 😃 ami még negatív h jobban megvisel a mensi előtti pár nap. Konkrétan világvége hangulat, amikor megjön rögtön elmúlik. Én azért hagytam abba mert szinte folyton depressziós voltam amíg szedtem, folytonos rossz hangulat, érzelemevések, plusz 10 kg... úgy döntöttem élni akarok, normálisan. Nem bántam meg. A védekezésre kell jobban odafigyelni csak.
aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# köszike!
aug. 26. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!