Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég az, ha magán nőgyógyász...

Elég az, ha magán nőgyógyász kiállítja a programozott császár időpontját és akkor az állami kórház ügyeletes orvosa betartja azt vagy felülírhatja?

Figyelt kérdés

Ugye a hálapénz és fogadott orvos megszüntetése után mi van? Magán várandósgongozás és az ügyeletes orvosnál szülés.

Aki a várandósgongozást végzi magánban, neki elmondom, hogy az előző szülésem traumatikus volt, pszichiátrián kezeltek utána évekig szorongásos zavarral és PTSD-vel, a fájásgyengeségem miatt elakadt az első baba, nyakára tekeredett a köldökzsinór, lila lábakkal született meg, oxigénhiányosan, amiből lett egy beszedfogyatossaga. Semmiképp nem akarom ezt újra átélni!


Továbbá elhizott vagyok és 38 éves, akkor kiir engem programozott császárra?



aug. 16. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a amgán mit mond, egy dolog.

A döntés annak a kezében lesz, akire a kórházban rá vagy bízva.

Nem fogják a magánorvosod miatt megváltoztatni a műtéti prgramot.

aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A magánorvosnak mégis mi köze lenne a kórházi előjegyzéshez? Vagy ott dolgozik?


Mert ha nem, akkor nyilván semmi köze hozzá. Ha pl. én orvosként a Dunaújvárosi kórházban dolgozom, és egy random orvos, akit esetleg nem is ismerek, leírja, hogy 2024.09.16-án császár javasolt, akkor körberöhögöm a francba, mivel a kórházban megvan a műtéti előjegyzés menete, amibe egy random külsős ne ugasson bele.

aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaszart szeretnel orvosi indok nelkul, ahhoz torvenyileg pszichiatertol kell hivatalos javaslatot vinned.
aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, állami várandósgongozásban kell kérvényeznem a pszichiátriai véleménnyel a programozott császárt.
aug. 16. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egészen biztos, hogy az állami kórházban kell megbeszélned. Az, hogy ők kérnek-e pszichiátriai javaslatot, vagy simán elfogadják, hogy traumatikus szülés után nem akarsz szülni és lepapírozzák partophobiának, azt intézménye válogatja.

Ha a kórházban dolgozik a magánorvosod is, akkor meg simán lehet, hogy az összes kollégája elfogadja a javaslatát.

aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!