Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemiszervem száraz, tikkad,...

Karikaslany kérdése:

Nemiszervem száraz, tikkad, fáj, hámlik a gátam, combom. Orvos?

Figyelt kérdés

Nem tocsog, önkielégítés után sem, és száraz, rossz néha fogni, és szaga is van, hiába fürdök. Menstruáció alatt nedvesebb, viszont ha ennek vége ismét rossz.

28L



aug. 16. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez inkább nőgyógyász, viszont ha erőlteted az önkielégítést annál elő fordulhat, hogy nem tocsog, hangolódj rá

Viszont a többi miatt szerintem nőgyógyász inkább lásson, viszont erőltetett önkielégítésnél, hogy izomból akarod és nem vagy ráhangolódva, annál nem igen fogsz tocsogni

aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha a megszokottól eltérően viselkedik a tested mint eddig akkor miért kell megkérdezni gyakorin ? Alapvető hogy orvoshoz mész.
aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Igen, orvoshoz kell menni. Voltál már valaha nőgyógyásznál, hogy vacilálsz rajta?
aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam, annyit mondott hogy nem kéne víz helyett is Hellt inni
aug. 16. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Uh---

Jogos, amit mond...

Az első válaszomra nem értem miért kaptam le pontozást, mikor kb a többiek is ugyanazt mondták el, de jól van

Lehet ezen is dühöngeni nyugodtan, csak érdekes lol


A tárgyra visszatérve, ha annyit megiszol azt a szíved vagy a vérnyomásod is bánhatja, de akkor rendbe fogsz jönni, az a lényeg :)

aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!