Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak méhszájsebbel orvoshoz?

Forduljak méhszájsebbel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb fél éve voltam nőgyógyászaton (nem magán, állami), mert együttlét után/közben sokszor fájt a méhem fele, valamint együttlét után enyhe vérzést tapasztaltam. Az orvos azt mondta, hogy méhszáj sebem van, de szerinte totálisan normális, hogy sokszor fáj, valamint vérzik is.

Ez mái napig előfordult, egy héttel ezelőtt 4 napig tapasztaltam nagyon enyhe rózsaszínes vérzést, előtte 1-2 héttel abba is kellett hagyni az együttlétet, mert annyira fájt, el is sírtam magam.

Szerintetek érdemes lenne magán nőgyógyászt keresnem?

Tudnak ezzel valamit kezdeni, vagy tényleg normális?

Válaszokat előre is köszönöm, legyen szép napotok!🥰


aug. 14. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájseb nem fáj. Vérzést okozhat, de fájdalmat nem…
aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nagyon alapos az orvosod. Keress másikat, aki kivizsgál tisztességesen.
aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Nekem úgy elbagatellizálták a méhszáhsebet, hogy rossz szövettan, kezdődő méhnyakrák lett belőle. Szerencsére azt műtéttel megoldották, sugár kezelés sem kellett. Évente jártam szűrésre, de nem csináltak a méhszájsebbel semmit, papírra leirtak hogy méhszájseb és ennyi. Aztán, mikor már nagyon nagy lett a kiterjedése, akkor műtöttek.
aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is az van most a szülés óta (március). Azt mondta a doki menjek vissza októberben és ha nem lát javulást addigra de akkor csinál méhszájfagyasztást. Ilyenkor ezt tudják vele tenni. De ezt lehet csak magánúton csináljak, nem tudom allamiba van e ilyen.
aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!