Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjott a Mensim, hogyan...

Rékaaa8 kérdése:

Megjott a Mensim, hogyan tudom csillapitani a fajdalmakat/ hogyan "siettessem" hogy hamarabb el muljon?

Figyelt kérdés

Vasarnap erkeztunk ki kulfoldre 1 honapra. A havim mara lett "kiirva""""""".

Erosebb szokott lenni nekem a verzesem altalaban az elso napokban, egeszen a harmadikig. Amit szeretnek ugymod kerdezni, hogy hogyan tudnam azt el erni, hogy hamarabb vege legyen, es azt, hogy hogyan csillapitsam a fajdalmat, (gyogyszeren kivul).



aug. 13. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod rövidíteni. Használj tampont, vagy intim kelyhet a nyaraláson. Strandolni lehet vele.
aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Nem is értem hogy gondoltad ezt...
aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
A fájdalmat gyógyszeren kívül pihenéssel, melegvizes borogatással (melegítő párna pl.) tudod enyhíteni, bár van akinek az enyhe mozgás, nyújtógyakorlatok segítenek. Siettetni a befejeződést nem tudod.
aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!