Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapja szültem , az elmúlt...

5 hónapja szültem , az elmúlt 3 hónapban rendszeres, napra pontosan volt a menstruációm. Múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie , de azóta csak törlésnél volt barnás , illetve néha véres a papír. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

aug. 12. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nekem is. Márciusban szültem 6 hét után megjött, aztán még kb vagy 2x június elején volt meg utoljára azóta semmi.

Persze voltam dokinál aki azt mondta normális.

aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

És neked is volt olyan, hogy 1-2 x volt , aztán szinte egesznap semmi?

Mindenképp elmegyek orvoshoz.

aug. 12. 20:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy lehet kedve/mersze bárkinek frissen szulve védekezés nélkül szexelni 😂 én még normális védekezés mellett is rettegek egyelőre az újabb teherbeeséstől, úgy traumatizalt a császár, pedig lassan egy éve volt, valaki még pár hónap után durr bele 😂 amúgy bocsi, nem itelkezek, csak tényleg hihetetlen nekem :D
aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezzel nem írtál sértő dolgot , mindenkinek lehet véleménye 😀
aug. 12. 20:20
 15/21 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, nekem amúgy is gyenge volt a menstruációm terhesség előtt is, meg most miután megjött is gyengusz volt, délelőtt volt valamennyi aztán egész nap semmi.
aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
aug. 12. 20:46
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a másik, akinél hasonló volt. Nekem is volt ilyen mint neked,aztán váltott olyanba, hogy menstruációt követően peteérés utáni 1-2 napig folyamatosan barnáztam. Az utóbbi 7-8 hónapig tartott. Ilyenkor még minden normális. Szerintem tuti nem vagy terhes.

Amúgy engem a császár nen traumatizált, sőt. Úgy maradt meg bennem, hogy ez egy vicc volt, egy semmi. (Mindkettő) Ezek után soha nem szülnék természetes úton.

aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Negatív a teszt!
aug. 14. 12:13
 19/21 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy elmegyek orvoshoz. Már kaptam időpontot is.


Elysium terhességi tesztet csináltam, hogy 20miu/ml. Valaki használt már ilyen tesztet?

aug. 14. 15:00
 20/21 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Minden rendben, hormon vervetelre kell mennem.

Koszi a válaszokat!

aug. 16. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!