Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázástól lehet?

Ez felfázástól lehet?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön nyaralok. Tegnap délutántól kezdve estére fokozódva pisilési ingerem lett. Olyan érzés volt, hogy nem ürült ki. Kb. 10-15 percenként pisiltem. Estére véres is lett. A végén égő, feszítő érzés van. Tegnap este még felkerestük a helyi ügyeletet, ahol csináltak vizelet tesztet. Az alapján fertőzés. Nem.tudtak gyógyszert adni és felírni, mert vasárnap itt nincs ügyeletes gyógyszertár. Ma kell visszamennem délelőtt a turista rendelésre. Sokat ittam éjjel. A pisilési inger megszűnt, de az égő érzés nem. Enyhén még piros. Még soha nem voltam felfázva ezek ennek a jelei? Köszönöm
aug. 12. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony felfázás, ráadásul elég durva, hogy még vért is pisiltél. Jobbulást!
aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen. valószínűleg felfázhattál.

én tavaly augusztusban fáztam fel valahogyan (mai napig nem tudom 35 fokban hogyan tudtam felfázni). nekem is volt pisilési ingerem és nagyon nagyon csípett. véres nekem nem volt, de van akinél az is előfordul. jól tetted hogy sokat ittál, az állítólag segít. igyál még sokat. amúgy valszeg valami felfázás elleni pirulát fogsz kapni + ahhoz általában kell probiotikum is (legalábbis nekem így volt).

aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez felfázás. A véres vizelet az tényleg nem játék. Jobbulást.
aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk a "felfázás" szót! Hólyaghurutod van, amit fertőzés okozott.
aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. "nem tudom 35 fokban hogyan tudtam felfázni". Sehogy. Hólyaghurutod volt neked is, amit valamilyen bakteriális fertőzés okozott. A köznyelv előszeretettel használja a "felfázás" szót ilyen esetekben, pedig ez nem az.
aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zinnat 500-at kaptam.
aug. 12. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A Zinnat elég széles spektrumú antibiotikum, de segíteni fog.

Jobbulást.

aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vettél hozzá probiotikumot?
aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze vettem. Plusz a patikus ajánlott hozzá D-mannose kapszulát.
aug. 13. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
szuper. amikor nekem volt nagyjából így 3 nap alatt elmúlt a csípéses érzés.
aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!