Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?...

Milyen orvoshoz forduljak? Mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, volt egy trombózisom a fogamzásgátlótól. Azóta vérhigítót kell szednem. Viszont pár hónap után óriási vérzéssé alakul a menzeszem. Akkor átállítanak injekciós vérhigítóra. De ugye nem lehet a végtelenségig szúrni magam. Ezután írnak egy újabb vérhigító tablettát és kb 2-3 hónap múlva megint 15 napos óriási vérzéses menzeszek lesznek. Olyan szintű a vérzés, hogy dolgozni nem tudok mert 20 perc egy betét.

Számtalan nőgyógyászon, imonológuson, hematológuson vagyunk túl. Szinte nem is foglalkozik velem némely orvos. A nőgyógyász megállapítja nincs ciszta, nincs mióma. Semmi érdemi dolog.

Hova lehetne még fordulnunk?



aug. 3. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot prof.dr.Blaskó Györggyel. Beírod a keresőbe és szépen leír mindent. Sztem frankón el vagy kezelve.
aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hematológiai irányba kellene elindulnod, én Dr. Bodó Imrét ajánlom (Rózsakert Medical Center).
aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!