Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha éjszaka menstruaci...

Normális ha éjszaka menstruacio idején szinte semmit vagy csak nagyon keveset verzek?

Figyelt kérdés
Csak mert nem tudom hogy ez mennyire normális...
aug. 1. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is így van. Reggel meg folyik.
aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van.
aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Fekve nem vérzel. Ülve is csak ritkán. A gravitáció viszont megindítja amint felállsz
aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így van. Hiszen fekszel. A gravitáció akkor hat rá ha függőlegesben vagy.
aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek🥰

Ess meg annyi hogy a menstruacio közbeni szex tudja befolyásolni a mennyiséget vagy az időtartamát vagy az nem függ össze?

Mert most az egyszer( tegnap) lefekudtem a barátommal ess hát nem volt túl jó, szóval mondtam neki hogy ezt hanyagoljuk dee ez lehet befolyással arra a pár napra ameddig meg meglesz?

Bocsánat ha hülye kerdes🫠

aug. 1. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

3.4. 😂

Az én lepedőim ha tudnának mesélni... dupla betétet rakok,szanaszét áznak reggelre.

Ülve nem vérzünk? Micsoda hülyeségek ezek.

aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5#

Erősebb lehet tőle a vérzés, de nem napokig.

aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!