Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga, néha inkább zöldes...

Sárga, néha inkább zöldes folyás mitől lehet? Menstruáció kimaradását is okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hete késik a menstruációm, több terhességi teszt is negatív. Viszont, jó ideje van ez a sárga folyásom, ami van hogy inkább zöld, vagy sárgás-zöld, valakinek volt már hasonló? Minden egyes alkalommal ott van a tisztaságin, hol erősebb hol halványabb..

Nőgyógyászhoz időpontot augusztus végére kaptam...

Előre is köszönöm a válaszokat!🙏🏼



#menstruáció kimaradás #Sárga zöld folyás
júl. 30. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Több minden okozhatja.

A helyedben keresnék másik nőgyógyászt.

júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fertőzés, ami felszállhat a méhedbe és meddővé tehet. Keress máris orvost, jóval közelebbi időponttal.
júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*másik
júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami fertőzés lehet. De csak a nődoki tudna pontosat mondani.
júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Zöld általában bakteriális vaginózis, sárga inkább gomba. De sajnos a kettő együtt sem egyedi.

Addig,míg eljutsz orvoshoz,a Beliema effect plus mindkét bajra jó tűzoltás lehet. Fájdalom,viszketés,folyás. De ne hagyd ki az orvost. Sőt én azt javaslom, magánba menj.

Nem játék. Vegyenek le tenyésztést is és remélem kapsz antibiotikumot.

júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat/tanácsokat!! Ment a zöld!

Még egy kérdés: A cickafarkfű tea (nem a filteres) esetleg nem tudná a menzeszem helyre rázni? Sok helyen olvastam, hogy beindítja/előrébb hozhatja a vérzést!

júl. 30. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne,hogy amint meggyógyul a gyulladásod, a mensid is beáll. A petefészkek ilyenkor leállnak,hisz a testnek az ovuláció ún.luxus. ezt úgy értsd,hogy a reproduktív tényezők sokadlagosak,ha az immunrendszer dolgozik.

Nem innék cickafarkfüvet egyébként sem,mert nekem anno teljes ciklusborulást okozott.

júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fertozes sztem
aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez durva
aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jo kis magyar nogyogyaszat
aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!