Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segít valamit a tapasz a...

Segít valamit a tapasz a strandon, hogy ne kapjak el semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fél éve szültem, így kicsit még jobban megvisel, ha valamit elkapok.

Voltunk a Balatonon és keményen 20 percet úsztam. Már 2 éve nem voltam ott, se strandon.

Másnapra iszonyatosan fáj, mar, viszket, sebes az egész hüvelyem és a bemenetem.

Teljesen ki vagyok akadva, mert még akartunk menni strandra is, hisz van egy nagyobb gyerkőc is, aki imádja és én is szerettem volna legalább egy 20 percet bemenni még augusztus vegén.

Mire ezt ki kezelem, kezdődik majd előlről.:(((((

Más is van így???

Vagy a strand jobb..?



júl. 29. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nőgyógyászok szokták ajánlani a Canestennel bekent tampont ilyen esetekre.

Ez már egy régi téma, én anno próbáltam, nekem bevált.



Lásd itt is, az első két választ:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6800..

júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Balatonban több, mint 20 éve nem fürödtem, így arról nincs tapasztalatom, de anno nekem a védőnő azt mondta, hogy azzal tudok legjobban védekezni, ha egyből lecserélem a vizes fürdőruhát, mindegy hogy milyen vízben fürdök. A gombáknak meg baciknak elvileg a nedves, meleg közeg kedvez legjobban, ezért nem jó, ha magunkon szárítjuk a fürdőruhát.

Egyébként elméletileg a természetes víz a legjobb, de a strandok vize meg klórral kezelt, abban azért nem nagyon kellene tenyészni semminek. Ilyen szempontból a termál a legrosszabb.

Én terhesség előtt (és sajnos alatt) nagyon hajlamos voltam ilyesmit összeszedni, de azóta sokat járunk a picivel strandra, tengerparton is voltunk, és nem volt semmi ilyen gondom.

júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A strandon semmit, de rajtad igen!
júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Tavaly én is így jártam, alig mentem be a vízbe és egyből össze is szedtem valamit. Szerintem a jövőben hanyagolni fogom a Balatont...
júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Azt mondom egy laktovites hüvelykúp kúra elötte és utána segíthet. Ha ez se válik be, akkor sajnos le kell mondanod erről.
júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Balatonba nincs az az isten, hogy bemenjek... hogyne. Koszos, büdös pocsolya. Tavaly pl döglött halakkal volt teli, amikor ott voltunk.
júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak annak örülök utólag h a babám nem tettem bele a vízbe..
júl. 30. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!