Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott menstruáció,...

Megváltozott menstruáció, milyen probléma állhat mögötte? Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egy éve volt egy terhességmegszakításom, ami rendben lezajlott, rá 5 hétre megjött a menstruációm, az első 2-3 hónapban hosszabb ideig tartott (7 nap), erősebb görcsökkel.


Azóta visszaállt a ciklusom 26-27 napra, a menstruációm ugyanúgy, mint előtte, 5 napig tart, mennyiségre is a régi maradt, azonban a görcsök végig kitartanak, még az 5. nap reggelén is görcsölök. (Fájdalomcsillapítót nem szedek, nem elviselhetetlen a fájdalom, inkább csak kellemetlen.) Ez szokatlan, mert 20 évig egyáltalán nem görcsöltem.


Két hete voltam nőgyógyásznál, UH negatív, mindent rendben talált, a citológia eredményem is negatív.


Valakivel volt hasonló? Az orvos szerint “végülis” normálisnak tekinthető. Érdemesebb más vizsgálatokat kérni? Hormonjaim borulhattak fel?



júl. 29. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem fáj annyira, hogy gyógyszert kelljen bevenned, így ez teljesen normális fájdalomnak, kellemetlenségnek számít.

Akinek igazán fáj, az sokszor gyógyszerrel sem tudja végigcsinálni a napot. Náluk lehet valami gond, pl. mióma, endo.

júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Hiába nem hordtad ki a babát, akkor is terhes voltál. Terhesség után szinte minden megváltozik sajnos, majd jobb esetben minden vissza áll a normál kerékvágásba. Kitartás lelkileg és testileg is!
júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!
aug. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!