Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzeknél csinálnak hüvelyi...

Szüzeknél csinálnak hüvelyi ultrahangot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Végbélen keresztül.
2010. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: Remélem ezt csak viccnek szántad.


Kérdező: Indokolt esetben igen. De először vszínűleg hasi ultrahanggal próbálkoznak. Ha nem jön be, akkor csinálnak hüvelyit. A fenekedbe nem dugnak ultrahang készüléket!

2010. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. nov. 1. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ja... nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés... (Az elsőre céloztam. A másodiknak igaza van.)
2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocsi,de én is ugy tudom,h végbélen keresztül.
2010. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Most utánaolvastam, tényleg létezik olyan, hogy hüvelyi UH helyett végbél UH-t csinálnak. (De annak értelemszerűen nem hüvelyi UH a neve:D).

De én ilyet még senkitől sem hallottam. Pedig van olyan ismerősöm, aki szűz volt, mikor hüvelyi ultrahangot csináltak neki.

Úgy tudom szüzeknél először hasi ultrahangot csinálnak, és ha az vmi miatt nem megfelelő, akkor hüvelyit.


Végbélen keresztül manuális vizsgálatot szoktak csinálni, nem UH-t.

2010. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Pattanások miatt mentem bőrgyógyászhoz, ő azt javasolta, menjek el nőgyógyászhoz hüvelyi ultrahangra, nincs-e esetleg kezdődő PCOS-em. A "bibi" az, hogy még szűz vagyok (huszonéves). Ciki, nem ciki, ez van. Szerintetek így csinálnak hüvelyi ultrahangot?


Vagy hasi ultrahanggal ki lehet deríteni, hogy vannak-e ciszták?

2011. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!