Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygomba hosszab...

Visszatérő hüvelygomba hosszabb kezelese?

Figyelt kérdés

Kb minden hónapban előjön, voltam dokinál többször is. Krémek, kupok, gyógyszerek.

Egy gyogyszer volt amit 4hetig kellett szednem minden héten egyet.

Jó is volt amíg szedtem aztan újra előjött.

Viszont olvasgattam a témában és azt találtam hogy hosszabb fél éven át tartó kezelés lenne a hatásos amit sok doki nem ismer vagy nem ír fel mert májkarosito hatása van.

De ez a fel év kellene ahhoz hogy megtudjanak erősödni a hüvelyben lévő jó bacik amik védenek a gomba és egyéb fertozesekkel szemben.

Arra gondoltam hogy megemlitem az orvosomnak hatha felirja.

Van itt olyan aki így szedte volt valami káros hatása? Segitett?

Már teljesen elvagyok keseredve hogy sosem lesz ennek vége, minden hónap legalább egy hét szenvedés és rengeteg pénz ment már ki erre.

Illetve ugye félek attól is hogy nehogy valami baj legyen ebből hogy ilyen sokszor van fertőzés



júl. 26. 08:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem a kérdésben írni hogy valaki használta már Gyuri bácsi teáit erre és hogy segitett e valamit?
júl. 26. 08:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy életmódváltás segítene. Helyes sport és etkezés
júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Nekem addig volt folyton candidám, amíg szedtem, ugyanis a fogamzásgátló megváltoztathatja a hüvely pH-ját, ami hajlamosabbá teszi a fertőzésekre.
júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót és szerencsére más gyogyszert sem.

Vervetelen is minden rendben van

júl. 26. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Cukormentes étrend kb. félévig.
júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!