Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio nélkül teherbeeses...

Menstruacio nélkül teherbeeses? Mennyi az esély hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pcos vagyok. Júniusban és júliusban sem volt menstruációm. Júniusban teszteltem negatívat mikor már 3napot késett.

Most 15napja késik és nem foglalkoztam vele úgy voltam hogy biztos nem terhesseg mert nagyon sokszor kimarad a menstruációm.

Azonban tegnap nagyon erős pozitívat teszteltem.

Ez lehetséges? Pénteken megyek orvoshoz. Nem rég tudtam meg ezt a betegséget így még nem nagyon értem mit is jelent. Volt egy vetelesem egy évvel ezelőtt. A tüneteim megvoltak hányás mellfeszules fáradtság. Azonban 3napja teljesen elmúltak.. bajt jelezhet?



júl. 24. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek-mennek, az önmagában nem jelent bajt, ha terhes vagy.
júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Nem nagyon ismered a tested működését, ahogy látom...

Attól mert hónapokon át nem volt menstruációd, attól még ovuláltál. Épp ebben a hónapban jutott eszébe a szervezetednek, hogy kéne. Aztán be is kaptad a legyet. Akkor most szépen felhívod az orvosod és elmész vizsgálatra. Aztán az majd megmondja, hogy mi a helyzet. Amúgy nagy valószínűséggel még megvan a baba, különben menstruáltál volna röviddel a zigóta felszívódása után. A tünetek elmúlása semmit nem jelent.

júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!