Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg hatásos a gynophilus?

Diána0326 kérdése:

Tényleg hatásos a gynophilus?

Figyelt kérdés

Remélem valaki volt hasonló cipőben mint én és tud valami tanácsot adni, mert megőrülök. Szinte rendszeresen tér vissza a darabos, bűzös folyás ami mostmár darabos zöldes folyás. Kb 5x látogattam meg a nőgyógyászatot ez miatt, mindketten kaptunk gyógyszert rá minden alkalommal, betartottunk mindent, nem szeretkeztünk a kezelés alatt és még is visszajön…

Elkezdtem magam gyógyítani: szedtem a probium7Inulint attól egy kis ideig jobb volt lent majd újra vissza jött. Jelenleg mindkettőt használom (Probium7, Gyno) Óvszerből is amolyan minden menteset vettem úgy szint síkosítóból. Minden tök jó volt és most megint itt a baj. Hülyét kapok már… tényleg mindenre odafigyelünk pamut fehérnemű, sensitive tusfürdő, öblítő. Tisztálkodás után bújúnk össze. Most ettől a kapszulától várok csodát hátha. Ti mit tanácsoltok? Mi bajom lehet? Tényleg ilyen selejtes vagyok? Esetleg férfiaknak is tudtok ilyen esetekre valami készítményt megelőzésként vagy akár kezelésként? Őszintén belefáradtam már, hogy akár hányszor mentem nőgyógyászatra és tök mindegy, hogy kihez, folyton jelentkezik ez a probléma hiába tartunk be mindent. Ez mellett lekezelőek néhol. Minden tanácsra vevő vagyok 😩 köszönöm előre! (Negatív válaszokkal nem leszek előrébb)



júl. 22. 11:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!