Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha gombás fertőzés...

Az normális ha gombás fertőzéses kisajak belső részé..?

Figyelt kérdés
csíp amikor bekenem beliema experttel ,és utána kis idővel sem kellemes. ez normális? eléggé piros ott és mintha le lenne horzsolva ott a bőr ... attól lehet fertőzésem hogy szexelek a barátommal? max 4 naponta fürdik hiába szólok neki ,ezért is félek mindig előtte és tessék ... én napi 2x fürdök nyáron és mindig megmosom magamat alul direkt ,hogy ne bajlódjak ezzel

júl. 17. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsika cicus! Én férfi vagyok de magamon nem tudom elviselni ha ragadok, legyen az nyár vagy tél!
júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
azóta is csíp ,a bemenetnél valamivel jobb azóta de a csikló rosszabb lett. lehet allergiás vagyok erre a szerre? valami gyógyszer Nincs erre?
júl. 20. 07:21
 13/13 anonim válasza:
Hétfőn menj el orvoshoz és ne sexeljetek csak egyre roszabbul leszel!!! Kezeltessétek ki magatokat és a barátod tanulja meg a megfelelő higiéniát vagy a te tested bánja!
júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!