Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha gombás fertőzés...

Az normális ha gombás fertőzéses kisajak belső részé..?

Figyelt kérdés
csíp amikor bekenem beliema experttel ,és utána kis idővel sem kellemes. ez normális? eléggé piros ott és mintha le lenne horzsolva ott a bőr ... attól lehet fertőzésem hogy szexelek a barátommal? max 4 naponta fürdik hiába szólok neki ,ezért is félek mindig előtte és tessék ... én napi 2x fürdök nyáron és mindig megmosom magamat alul direkt ,hogy ne bajlódjak ezzel

júl. 17. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

És te képes vagy így lefeküdni a pasiddal hogy alig fürdik, pláne ilyen melegben?

Hát anyám, elég igénytelen vagy!

júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Menj nőgyógyászhoz.

Azon meg csodálkozom, hogy egyáltalán összejöttél ilyen igénytelen pasival.

júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Normális ha pár kezelés alkalmával csíp főleg ha egy kis hámsérülés is van de ha 4.-5.nap után is még használatkor fennáll akkor menj vissza dokihoz és kapsz helyette mást.
júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok igénytelen , erőlteti és kénytelen vagyok belemenni ,pedig mindig kérem hogy fürödjön meg és majd utána , de megkapom válaszul hogy nem lesz semmi . de az egyetlen bajom ezzel hogy nem mosakszik ,semmi más .
júl. 17. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondd meg neki hogy fürödjön le mert ha nem akkor pina se lesz!

Vagy neked is viszket?

júl. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos behülyített a reklám. Inkább tessék orvoshoz menni. Nem kéne hogy csipjen
júl. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De igen, igénytelen vagy. Te is. Tudod: madarat tolláról, embert barátjától.


Nem, nem vagy kénytelen belemenni! Max ha fizet érte és előre.

júl. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok igénytelen elmondtam . arról nem tehetek hogy nem fürdik felnőtt létére ,hiába szólok neki ezerszer de pina az kell neki .nem ugyanazok az emberek vagyunk
júl. 18. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Arról viszont tehetsz, hogy felnőtt létedre olyannal vagy együtt, aki nem fürdik.

Ezért vagy igénytelen.

Igényes nő szóba sem áll olyan férfival, aki nem tisztálkodik naponta, nemhogy még széttenné neki a lábát...

júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó szórakozást! Az ilyen nőkkel nem lehet mit kezdeni, még megindokolja a saját és mások hülyeségét! Az véletlenül sem fordul meg a fejecskédben hogy a barátod igénytelensége nagyban hozzájárul a fertőzöttségedhez! Tudod, tisztaság fél egészség! Semmelweis óta tudjuk! (Már aki okosabb!)
júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!