Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég kezdtem el tampont...

Nem rég kezdtem el tampont használni , éjszaka inkább betétet használjak? Bár ugye a tampon komfortosabb mert nem csúszík el éjszaka de hallottam már hogy éjszaka nem ajánlatos , mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

júl. 11. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Éjszaka nem ajánlott, mivel nem ébredsz fel megfelelő időközönként cserélni.
júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Állíts be ébresztőt hogy időben tudj cserélni. És akkor simán használható. Ha nem erős a vérzés akkor is érdemes 7-8 óránként cserélni.
júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából az is egy szempont hogy ne ázzak át most éjszakai betétet használok de arréb csúszik stb , ébresztőt ma nem tudok állítani mert vendégségben vagyok és nem szeretném őket felébrezgetni
júl. 11. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Éjszakára nekem nem jött be a tampon
júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nézz utána a menstruációs bugyinak is amúgy! Ha nem is állandónak, akkor talán csak éjszakára.
júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Lassan tízéve tamponozok menzesz alatt éjszakánként és semmi bajom nincs tőle.


Ébresztőt állítok 7 órával a felhelyezés utánra és ennyi.


Inkább ez, mint a minden napon ágyneműhúzás, mert átvérzem még a törölközőt is.

júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
A betét egészségesebb, mint a tampon! Nappalra is!
júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nyilván, de nekem a betét egy rémálom, tinikorom tönkretevője. A tampon kész megváltás volt ahhoz képest, és még semmi nem tudott meggyőzni arról, hogy váltsak vissza betétre.
júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!