Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A ciklusaim mindig pontosak szoktak lenni 26-28 naposak, most vagyok a 33 napon, 2 napja barnázom, és ennyi. Nem érzem jòl magam a bőrömben, a hasam fájdogál, de rendesen nem akar megjönni. Terhes biztosan nem vagyok, annak már lenne más jele is. Dokihoz, csak 2 hét mùlva van időpontom. 33/N
júl. 11. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

“Annak màr lenne màs jele is”

Vagy nem.

Mielőtt orvoshoz rohansz, csak kellene egy terhességi teszt. Főleg, hogy az orvos első kérdése is az lesz, hogy mit mutatott….

júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.
júl. 11. 13:28
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt reggel csináljak, vagy délután is valòs eredményt mutat?
júl. 11. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggel. Bár ennyi nap után bármikor kimutatja.
júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, pozitív. Nem lehetséges, hogy hamis az eredmény? Barnázom most is, és fáj a hasam
júl. 11. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen meglepő:D

Nem. Ha pozitív, terhes vagy. Ha barnázol, akkor vagy vetélsz, vagy méhen kívüli, vagy van egy bevérzés vagy bármi egyéb.

júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!