Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut,fertőzés,std vagy...

Hólyaghurut,fertőzés,std vagy egy összetett probléma?

Figyelt kérdés
Három hónapja tart a problémám.Hólyaghuruttal kezdődött akkor kaptam antibiotikumut 2 alkalommal is.Ezalatt természetesen használtam probiotikumot és hüvelyflóra helyreállítót is. Ezután éles égető alhasi fájdalmam lett illetve égő vizelés. Urológus helyben elvégezhető vizelet teszt után el küldött hogy menjek nőgyógyászatra mert nem lát semmit a vizeletben. Nőgyógyásznál kis cisztát talált erre kaptam Apranaxot illetve Gynoflort(ettől eléggé égtem)ami második látogatásnál fel is szívódott. Ekkor égő hüvely és hüvelybemenet érzésem volt. Kacsás és kézi vizsgálattal megállapította hogy gomba. Erre kaptam Diflucant 2db és 3db Canestent +krémet(ezt nem tudtam használni csak 1x mert nagyon csípett). Ezeket be szedve kezdődött a rettenetesen fájdalmas szeméremtest ami azóta is tart. Újabb orvosi vizsgálat után amikor szintén rá nézésre kaptam 10db kikevert kúpot gombára Flukozin 4db és helyreállításnak vagilact q meg valami kevert krémet szintén gombára de ezt sem tudtam használni mert nagyon fáj az egész szeméremtestem. Ezen alkalommal mikor kaptam a legutolsó gyógyszereket még nagyon picit pecsételtem így lett levéve kenet ami gomba,baktérium negatív kicsi fehérvérsejt,flóra normál. Sajnos még mindig nem vagyok jól a járás,ülés,mosdás igazából minden fájdalommal jár plusz az alhasi fájdalom és a csípő pisilés is megmaradt. Most gynoxin krémet ajánlott a doktor úr és azt mondja hogy ha ez sem használ akkor újra tervezünk...ez akkor csak kísérletezés??STD is lett levéve ugyanakkor Clamidya,Ghonorrea,Micoplasma,Urea plasma negatív.Gyomrom,emésztésem is kuka a stressz és a gyógyszerektől valószínűleg. Jelenleg Dr.Újházy Andráshoz és a helyi nemibeteg gondozóba van idöpontom. Valakinek hasonló tapasztalat,ötlet mit lehetne még tenni?

júl. 9. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit békén kellene hagyni az alfeled. Ettől a sok szartól az enyém is fájna….
júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig olyan mintha össze-vissza kísérletezgettek volna csak rajtad, lehet pont ez okozta ezt a nagy felborulást. Mikor legelőször kaptál hólyaghurutra antibiot, akkor volt vizelettenyésztés? Mert akkor is kellett volna, és utána ellenőrzésként is. Lehet az a fertőzés vált krónikussá, illetve átjuthatott a női részre is. Dr. Újházy Andrásról jókat hallani, sztem ő tud majd okosabvalat mondani. De hüvelyváladék tenyésztés se ártott volna. Az ilyen orvosok csak tönkreteszik még jobban az embert, mint amilyeneknél voltál.
júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Vannak kezelés nélküli napok de nem változtat a dolgon.


2# Nem volt tenyésztés háziorvosi ügyeleten kaptam a tüneteimre amik jobbak is lettek sőt el is múltak aztán vissza tértek. 2x voltam urológián utána is tőzegáfonyát ajánlottak illetve csak ez a pálcás vizelet vizsgálat volt minden alkalommal.

júl. 9. 13:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Update: Ma gennyes gyulladás a vizeletben holnap tenyésztés...ugye hogy csak nem kell ezeket annyiba hagyni ha problémája van az embernek.😌🤔
júl. 10. 18:37
 5/9 anonim válasza:
Kedves posztoló, ugyanez a problémám, mi lett végül veled?
júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Újházy doktor úrnál voltam. Ott levett kenetből talált gombát,bacit illetve egy szinte teljesen hiányzó hüvelyflórát. Kaptam kúpot illetve egy 7 napos antibiotikumot aminek még van hátra pár napja de ugye közben várok egy vizelet tenyésztést is meg sajnos menstruáltam így a kúpot még nem tudtam használni úgyhogy a problémáim még nem szüntek meg. A külső panaszokra mai nap kezdtem el gynoxin krémet használni eddíg ez bíztató mert nem csípett halálra mint az eddigi krémek.

Neked pontosabban mik a problémáid?Mire jutottál eddig?

júl. 16. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyrejöttél ezektől azóta?
aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#5 vagyok, ugyanezek voltak, sok gyógytea, orvosi 3 napos kúp és utana 2 hetes flórahelyreállítás + szexmentesség megoldotta a problémákat.
aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jöttem helyre még keresem a gyógymódot! :D
aug. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!