Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandra odafelé/hazafelé is...

Strandra odafelé/hazafelé is tampon, vagy akkor inkább betét?

Figyelt kérdés
Strandon ugye nyilvánvaló, hogy tampon kell, nem is erről kérdeznék, hanem arról, hogy célszerűbb szerintetek odafelé útra és strand után hazafelé is tampont használni, vagy olyankor lehet betétet is? Ti hogy szoktátok?

júl. 3. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem szoktam olyankor strandolni.
júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Én nem megyek olyankor a vízbe. A nőgyógyászom, akihez már 10 éve járok, mindig azt mondta, hogy természetes vízbe nem ajánlatos menzeszkor menni, tamponnal sem. Egyetemi tanár is ő, ott is így tanítja, hogy menzeszkor csak akkor fürödjön valaki bármilyen vízben, ha nagyon fontos, verseny pl, de máskülönben kerülni kell, főleg a természetes vizeket.
júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Én se járok syrandra olyankor, de persze, hogy lehet használni az útra betétet is. Úgy csinálod, ahogy akarod. Odaútra én mondjuk nem használnék betétet, mert akkor a strandon kell betenni, és az általam ismert helyeken nem túl higiénikus a vécé. De hazafelé simán lecserélheted betétre, ha neked úgy jobb.
júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én tampont használok mindig, ugyanis főleg nyáron utálom a betétet.


És de, lehet vízbe menni vele, hiszen azért van, csak nem kell 8-10 órán át benn ázakodni.

júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha betétet használsz odafelé úton akkor tiszta vér lesz a feneked is. Ha nem tudsz a tamponra váltás előtt alaposan megmosakodni akkor a mindenhol véres alfeledre húzod fel a fürdőbugyit. Ami nem túl esztétikus látvány.
júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos mindenkinek változó. Én mivel alapesetben soha nem használok tampont, így csak a fürdés idejére helyezem fel. Ha már tudom, hogy nem megyek vissza többet és még mindig napoznék akkor csere száraz bikinire, és bele egy (lehetőleg) szárny nélküli betét + strandkendő a derekam köré
tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!