Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vérzéscsillapítók szerintete...

A vérzéscsillapítók szerintetek is túl drágák?

Figyelt kérdés

Pl. Exacyl

Mennyire lehet baj szerintetek, ha spórolásból inkább nem szedem a vérzéscsillapítót, hanem elviselem az erős vérzést? Lehet belőle baj?



tegnapelőtt 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Igen, olyan súlyos vérzésed lehet, hogy kórházba kerülsz vagy akár elvérzel. Vagy súlyos vérszegénységbe esel és annak a kezelése is sokba kerül, plusz még hosszú ideig rosszul is vagy.

Meg szerintem a betét, tampon többe kerül, mint a gyógyszer, amit csak pár napig kell szedni egy hónapban. Amúgy jobb lenne, ha rendesen kivizsgálnának, vérképet, hormonokat (ösztrogén, progeszteron) néznének, és az okot kezelnék. A vérzéscsillapító csak átmeneti megoldás lehet.

tegnapelőtt 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem soha ilyeneket, pedig kezdetektől fogva nagyon erős a vérzésem. A természetes dolgok, pl barátcserje kapszula nem használt rá. Eddig csak vérszegénységem, vashiányom volt miatta, szedtem is egy ideig a vaskapszulát.
tegnap 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!