Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm ha...

Miért késik a menstruációm ha sose szokott?

Figyelt kérdés

Àtlagban 35 naposak a ciklusaim pár napot szokott késni de egy hete nemjön meg!

Utoljára menstruációmkor meg utána kb egy héttel volt aktusom, természetesen védekezve, sose nélküle, hiszen amúgy is szétizgulom magam, és félek mert egyszer kiszakadt a gumi egy másik partneremmel régebben.

Mi az oka? Volt egy nagy vizsgám ami nem sikerült szanaszét izgultam magam,az életem felborult teljesen, de nekem a stressz sose tolja a ciklusom. Minden tünetem van puffadás, “mintha megjönne hamarosan”, ami szokott lenni mensi előtt mégse jön meg.

Lehet kiszakadt a gumi de nem vettük észre??? Lehetséges hogy nem láttam? Nem értem. Kb lehetetlennek tartom. Csak szólt volna róla nem?

Nem merek tesztet venni, nem vagyok gyerek, felelősségteljes felnőtt vagyok màr mégis szétizgulom magam lehet a partnerem nem szólt róla vagy bármi?? Nem párkapcsolatom volt hanem egy hosszabb ismerkedésem, de mindig ellenőriztük, láttam mikor levette.



jún. 30. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehet a stressz, lehet terhesség vagy lehet akár vmi betegség is. Higgadj le és csinálj tesztet. Máskülönben a bizonytalanságba fogsz beleőrülni.
jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehet a stressz az oka
júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem múlt hónapban kimaradt pl, pedig semmi se indokolta,azon kívül, hogy felborult az alvásom.


Szerintem csinálj egy tesztet, én is most csináltam először. Nem kell félni, a patikus nem azért van, hogy elítéljen, és nem is fog. Ezeregy tesztet ad el naponta embereknek. Tudsz venni drogériában is, pl DM-ben. Ez megnyugtat legalább, és tudod, hogy nincs baj.


Aktus után az óvszert töltsétek meg vízzel, és finoman nyomkodjátok meg. Ilyenkor látod, ha sérült. A nyugalmadért megéri.


Szerintem ne stresszeld túl, ha nem csúszkált/szakadt el az az óvszer, kizártnak tartom, hogy terhes legyél. Ha telibe megy se 100%, így pláne. De persze sose tudhatod, van akinek állítólag így is összejön. Szóval szerintem egy teszt nem a világvége. Sőt. Vegyél többet, hogy ha majd kell, ne kelljen futni érte. Nekem is van itthon pluszba, hogy bármikor ha kell, legyen kéznél. Több helyen 2 mellé ajándék a 3. teszt is. 😌

júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mertem tesztet venni, de 9 nap késéssel megjött! Nagyon ideges voltam pedig kezdeti menstruációm jelei voltak (puffadás, enyhe vérzés) lassan de megjött!

Köszi utolsó, megfogadom. Túl parás vagyok sajnos

júl. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!