Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzen csinálnak mehnyakszűrést?

Szűzen csinálnak mehnyakszűrést?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok
jún. 30. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%
Nekem nem csináltak. 4 magánorvost kérdeztem meg.
jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sztkban clmegcsinálta a doki. Ügyes volt, semmit nem éreztem.
jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem csináltak.
jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Annyira szánalmas vagy. Még hányszor írsz ki kérdést a rinyálásodról? Már tele van ez a kategória veled, hogy 25 évesen szűz vagy. Felfogtuk.
jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, igen, ha muszáj, csinálnak, és igen, tudjuk, hogy szűz vagy, mert már 4x megkérdezted.
júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előző 2 válaszadó mégis honnan veszi, hogy a kérdező tette fel többször is a kérdést?

Tényleg úgy gondoljátok hogy ez ennyire ritka?

Nem az! Ráadásul most hála az idióta barom kormánynak, minden 25 feletti szűzet ez foglalkoztat!

Téged ez zavar oké.. lapozz tovább! Miért kell ekkora bunkónak lenni egy másik nővel szemben? Csak mert nem volt még olyan vizsgálaton amin te igen? Esetleg mert tart tőle? Te talán sosem féltél, az első vizsgálat előtt?

júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most tetem fel elsőnek a kérdést. Kicsit parázok hogy most kötelező lesz mert még nem voltam ilyen vizsgálaton.
júl. 1. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:

#7: Csak látjuk, hogy vele van tele ez a kategória és attól mert 20x leírja, semmi nem fog megváltozni.

Én is féltem az első vizsgálat előtt, de kb 3 perc az egész. Senki nem hal bele. Kár akkora feneket keríteni ennek.

júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni. Kicsit olyan, mint egy covid teszt, csak másik lyukon. Kicsit kellemetlen lehet, de nem kell túlmisztifikálni.
júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!