Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása egy...

Menstruáció előrehozása egy héttel?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzásgátló tablettát szedek 2 éve sajnos pont úgy jött ki a nyaralás hogy azon a héten jönne meg. Most vagyok a második héten a tabletta szedésében. Ha abba hagyom a harmadik hét szerdán a fogamzásgátló szedését a negyedik hét helyett ugyan úgy fog meg jönni mint a negyedik héten?
jún. 23. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd el a használati utasítást, abban le van írva
jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam de nincs benne csak az hogy hogyan toljam el de azt nem szeretném
jún. 23. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd tolni?
jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha kihagyogatsz szemeket ilyen marhaság miatt, tuti, hogy végipecsételed majd az egész hónapot.


Amúgy meg feltalálták a tampont, azzal mehetsz vízbe nyugodtan.

jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Jaj, pedig már furcsálltam, hogy eddig nem nagyon jöttek a "menstruáció vs. nyaralás" kérdések.

Ahogy az utolsó írja, tampont használj.

jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Fogamzásgátló tabletta szedése mellett még mindig nincs menstruáció. Az megvonásos vérzés. Egyébként a tologatás miatt a végén még az egész levél alatt pecsételni fogsz...
jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ezért nem szeretném tovább szedni. Ha egy héttel korábban abba hagynám okozna bármi problémát? azt olvastam, hogy ez így megoldható de nem tudom mennyire biztos ez. A tampon nem megoldható higiéniás okok miatt ha lehetséges inkább azt választanám hogy most még ebben a honapban a harmadik héten abba hagyom a gyógyszer szedését és így egy héttel előbb megjön és a következő honapban már rendesen szedem mielőtt megyünk nyaralni. Be tud állni ez így?
jún. 24. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tud beállni. Ez így egy nagy káosz lesz. A fogamzásgátló tabletta nem arra van hogy hetekkel hamarabb abbahagyd és tologasd. A saját szervezeteddel szúrsz ki...
jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi az a higiéniás ok ami miatt nem megoldható a tampon?
jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát de én ezt nem minden hónapban akarom csinálni csak 1 évben egyszer nyilván nem jó dolog de szerintem ezzel semmi baj nincs ha nem rendszeressen csinálom de sajnálom hogy az emberekben ez ekkora felháborodást kelt nem értem miért nem lehet normálisan valaszolni..fogalmam sincs hogy ahova megyünk lesz e például mosdó vagy bármi ilyesmi főleg hogy minden fürdés után menjek cserélni stb
jún. 26. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!