Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkemenyedett alhas, szurkal...

Megkemenyedett alhas, szurkal a bal oldalon faj a derekam. ciklus 15.napjan vagyok. ovulacio mas is ilyen szinten megérzi? nem kellemes. már 3.napja

Figyelt kérdés
jún. 22. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki. Én nem hál' Istennek.
jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam lehet terhes vagyok, előző honapban mensi elott 5nappal egyutt voltunk majd megjött normálisan egy hetig tartott ahogy szokott aztán most van a 15.nap es elegge faj. szerintetek ?
jún. 22. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinalj tesztet.


De amúgy nekem a második szülés óta minden peteérés egy katasztrófa. Borzalmas, mintha kést forgatnának bennem és simán eltart napokig is! Sztem inkább ez lesz. Mellé nyálkás folyás.

jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem én is csak ez, talan lekopogom mintha mar jobb lenne. a mensim az teljesen normális volt, ver napok szama fajdalom minden a megszokott. az is lehet valami problema hiszen eleg fajdalmas a mensim, nem is normális szoval lassan inkabb nőgyógyászati vizsgalat kellene lehet.
jún. 22. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!