Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért marad bennem még pisi?...

Miért marad bennem még pisi? Van valami köze ahhoz hogy van egy kemény kis pukli a végbelemben?

Figyelt kérdés

2 hónapja keztem úgy érezni hogy hiába pisilek nem jön ki az összes folyadék belőlem. Azt hittem felfázás ezért elmentem egy vizelet vizsgálatra, ami nem mutatott ki semmit. Minden rendben volt.


A mai napig fentáll ez a probléma. Nem csak az érzés van meg hogy még van, hanem tényleg maradt bennem mert ha koncentrálok, és erősen nyomom akkor még jön, és nem csak cseppek. És ezt ha 5-ször eljátszom is jön még és még akkor is úgy érzem maradt még de nem akarok tovább erőlködni nehogy rosszabb legyen utánna.


Kicsit olyan érzés mint amikor megyek kakilni, pisilek előtte, utánna kaki, és utánna megint jön a pisi, ez volt régen.

De most olyan érzés hogyha kikakilom magam is akkor is mintha arra várna hogy jöjjön még, pedig már az nincs bennem.


Egyszer kíváncsiságból hogy megnézzem van e még tényleg bennem, felnyúltam, de nem volt semmi. Csak egy kemény kis betüremkedés. Nem tudom hogy ez normális e vagy nem, de ha megnyomom akkor jön még belőlem pisi, de mikor kihúztam az ujjam akkor is jött. És ha nyomom a pisit akkor az ánuszom kezd el kitágulni és már azért nem erőltetem a pisit tovább mert nem akarok aranyeret sem.


Kezdek félni hogy ez nagyon nem normális, és hogy ez nem fog elmúlni magától.


Ezzel a problémával hova kéne menjek? Nőgyógyász? Házi orvos?


Köszönöm ha végig olvastad, illetve ha válaszolsz!!


22/L



#pisilés #orvos #végbél #Vizelet vissza maradás
jún. 19. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Leget hogy hólyagsérv vagy végbélsérv, de a kettő sokszor együtt jár. Az egyikre proktológus, a másikra urológus a megfelelő orvos.
jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Háziorvos csak időpocsékolás, menj rögtön nőgyógyászhoz. Nem érdemes halogatni az ilyesmit.
jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%
Nem tudom mi az oka, vagy amit érzel az mi, de létezik ilyen vizelet vizsgálat ultrahanggal, ahol meg lehet nézni valóban maradt-e a hólyagban vizelet és mennyi, ezzel ezt a kérdést ki lehet zárni, de egy ultrahang amúgysem ártana.
jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Elárulom, hogy mindenkinek marad egy kevés a hólyagjában :D Megszűnik a nyomás és már nem jön magától, csak akkor ha izomból préseled. Teljesen normális vagy, nincs semmi bajod :)
jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
3-as. Nem kell ehhez ultrahang, ha érzi és nyomja és jön pisi, akkor nyilván maradt még a hólyagban.
jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Persze, csak nem mindegy mennyi. Szerinted mire van akkor az a vizsgálat?
jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon okos mindenki. Nem tudjuk megmondani, mi a kérdező baja, és nem is nekünk kell. Ez az orvos dolga, diagnosztizál. Az ember ÉRZI, ha valami baja van, ne magyarázd meg neki, hogy normális, amiről érzi, hogy nem. Orvoshoz betegség gyanújával fordulsz, nem diagnosztizálód magad otthon. Majd ha ő azt mondja, hogy minden oké, akkor lehetsz nyugodt.

Majdhogynem mindegy, hogy urológushoz vagy nőgyógyászhoz fordulsz. Mindkettő érdemben meg fog tud vizsgálni, és ha kell, más szakorvoshoz irányít. Háziorvosnál ultrahang biztos nem lesz, és szinte biztos, hogy kitapogatni sem fog. Ad egy beutalót (ha kell), esetleg tippre felír valami gyógyszert.

Egyetlen dolog számít, hogy menj el szakorvoshoz. Ezekkel a panaszokkal abszolút indokolt.

jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
6-os. Főként arra, hogyha valaki nem érzi az ingert, vagy pedig érzi az ingert, de nem jön semmi
jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
#8: Tévedésben vagy, nagyon sok esetben végeznek ilyet, nálunk is sok van, főleg urológia rendszeresen küld ilyen vizsgálatra pácienseket, nem kell ahhoz ilyen ingeri tünet, a Kérdező esetében ez egy alapvizsgálat lenne.
jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aranyerem és végbélsüllyedésem van, ugyanezt tapasztalom. Alig bírom kipréselni a vizeletet, ha nagyvécézek is.
jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!