Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajkon lévő égő, viszkető...

Nagyajkon lévő égő, viszkető nagy pukli mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre mikor hát a vibrátor izgatás helyett fájdalmat okozott. Kb egy borsónyi nagyságú és viszket és ég az a egy pont. Próbáltam megnyomkodni kicsit hátha csak pattanás, de semmi nem jön csak iszonyatosan fàjt abban a pillanatban. Nem voltam senkivel se hónapok óta, idegen wc-re nem ültem rá csak a sajátomra amit csak én használok. Nyilván nem távggyógyítást vàrok. Orvoshoz is megyek szerdán. Csak nagyon meg vagyok ijedve, hogy valami komoly gond van és nagyon kellemetlen is.
2022. márc. 1. 00:09
 1/9 anonim válasza:
21%

Nem egy begyulladt szortuszo?

Mutass képet róla, hogy segíteni tudjak.

2022. márc. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez nem az. Viszont javítanám a kérdésemet. Buta voltam biológiából. Most megnézve ez màr a kis ajkam. Ott meg szőr sincsen. Elnézést a rosszul feltett kérdésért.
2022. márc. 1. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg jo lenne kép. (Nem a testedröl, föleg nem az arcodrol, hanem csak a puncidrol!)
2022. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szőrtüsző nincs ott, de faggyúmirigy igen. Az is lehet, vagy HPV... ha nem múlik el pár nap alatt akkor nőgyógyász.
2022. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
HPV??? Jajj. De hát senkivel se voltam majdnem egy éve. Az előtt is mindig gumit használtam. Remélem semmi komoly. Dokihoz megyek igyis ugyis, mert rettegek a betegségektől
2022. márc. 1. 00:29
 6/9 anonim válasza:
70%

Hmm....nem lehet, hogy egy gennyel teli ciszta lehet?

Szerintem nem komoly. Lehet a vibrátor anyagát nem bírja a puncid. Ne aggódj.

2022. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru gyulladas, nekem is szokot,lt, bepanthen es ki fog fakadni hamar, most is ilyennel kuzdok
2022. márc. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha a kisajkad tövénél van, akkor lehet Bartholin-mirigy gyulladás (a kivezető nyílás elzáródik), nőgyógyász segít rajta.
2022. márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi gusztustalan, kiéhezett faszverő van itt.
2022. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!