Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrázás közben tampon cserekor...

Túrázás közben tampon cserekor elég lesz az alkoholos kézfertőtlenítő?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok, tampon csere előtt antibakteriális szappannal, és forró vízzel alaposan megmosom a kezem, és aztán még alaposan alkoholos kézfertőtlenítővel bekenem. De most ugye csak azzal tudok sterilizálni, és félek, hogy nem lesz elég, és elkapok valamit.
jún. 18. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Betét nem játszik?
jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Vegyel applikatoros tampont.
jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Kényszer beteg is vagy?
jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Vizel magaddal vizet meg szappant, nem rakétatudomány.


Elkapni nem fogsz semmit.

jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Túrázás közben betét miért nem jó? Azt könnyebb kicserélni, nem kell sem magadhoz nyúlni, és a betétet sem kell megfogdosni nagyon.
jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk a betét szerintem borzalmas ötlet kinti mozgós programhoz, de az applikátoros tampon vagy a kehely jó opció lehet.
jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Hat most kinek mi valik be ugye. En is betetet hasznalok amugy sporthoz is, kiveve uszas, nekem ez tokeletesen megfelel.

Dee, keves verzesem is van.


Szerintem egyik sem borzalmas otlet, de mindenki hasznalja azt; ami neki kenyelmes.

jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a kérdező nem véletlenül nem betétezik. Ha kényelmes lenne neki akkor valószínűleg eszébe jutott volna.
jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Ötös, én pl herótot kapok a betéttől, főleg a 32-35 fokban, fülled, büdösödik, ráadásul erős napokon azon kattogni, hogy na, vajon átázok-e 3 órán belül, vagy sem (igenm átáznék).


Ezzel szemben felteszem a tampont és 4-5 órán át biztonsággal mozoghatok, nem kell azon parázni, kibírja-e.

jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, OCD-s vagy, vagy mi a franc? Jobban bemosakodsz egy tamponcseréhez, mint az orvosok a műtéthez :D


Megmosom szappannal, csá, mit kell fertőtleníteni is a kezet előtte.

jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!