Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülést követően másnál is...

Szülést követően másnál is előjöttek betegségek?

Figyelt kérdés

Szülés utáni pár hónapban más anyukánál is jelentkeztek betegségek, panaszok? Esetleg már terhesség alatt is?

Nekem sajnos veseköveim lettek, endometriózis okozta petefészekciszta (már terhesség alatt kiderült), a vérképem sem túl jó, gyakori fejfájás, néha szédülés és úgy előforduló rossz közérzet.

Olyan rossz hogy itt egy pici baba és örülni kéne és kiélvezni ezt az időszakot (persze örülök is) de az állandó orvoshoz, kezelésekre járkálás kikészíti az embert úgy mentálisan és nagyon sokat kivesz belőlem :/. A folytonos aggódás hogy mi van ha valami nagyon komoly baj is van/lesz, arról nem beszélve hogy az ember nem szívesen járkál el egy baba mellől állandóan orvosokhoz vagy úgy unblock valahová..

Anyukák megosztanátok velem veletek volt-e ilyesmi és hogy viseltétek?



jún. 8. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mik a tünetek?
jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából gyakori fejfájás, néha szédülés, szapora szívverés érzet (sűrűn mérem a vérnyomásom de szinte mindig minden érték jó), pihenés után fáj néha a bal lábam térdtől lefelé (lábdagadás nincs).

A vesém fájdogál de az a vesekő miatt mert elakadt a vesevezetékben (mennem kell kőzúzásra).

Sokszor letargikus hangulat de valószínű ezek miatt van mert amikor sikerül megfeledkezni róla kicsit akkor sokkal jobb.

jún. 8. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően milyen az érzelmi-lelki világod?
jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát szülés után az első 2 hétben kicsi szülés utáni depresszió féle előjött de szerencsére túllettem rajta. Alapvetően nem vagyok egy letargikus típus túlaggódós viszont igen
jún. 8. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túlléptél rajta vagy csak úgy gondolod, és "magától" elmúlt?
jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztosan, már nem érzem úgy magam ahogy akkor és a férjem nagyon sokat segített átvészelni. Aztán kezdődtek a bajok szépen sorra.
jún. 8. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
akkor csövörből vödörbe...
jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Epekövem lett, meg is kellett műteni, akkor volt 1 éves a kicsi. Illetve mozgásszervi problémáim lettek, de ez összefügg az állandó emelgetéssel.

Amiket írsz, hogy fáj a fejed, szívdobogás, szédülés, rossz közérzetet a kimerültség okozza. Nekem is ugyan ezek a tüneteim vannak. :( 21 hónapos a gyerek, meg mindig kel éjszaka 2x is enni.

jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!