Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma izgatott a pasi ruhán...

Ma izgatott a pasi ruhán keresztül és olyan erősen csinálta, hogy nekem utána fájt és a vizeletem is csíp azóta. Szűz vagyok még! Én kivertem neki, el is élvezett. Mikor múlik el ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen fájdalmas lesz?

Egyre jobban félek a szextől is.


jún. 7. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csávó nem normális. Én tuti mondtam volna neki, hogy álljon le, mert ez fáj és nem kellemes.

Persze neki úgy néz ki mindegy volt, végülis kicsaptad neki és számára ez volt a lényeg. Az, hogy neked fájdalmat okozott, azt magas ívről le kulázza. Szerintem beszélgess el vele. Vagy keress egy értelmes, normális embert, aki élvezetet okoz, nem pedig fájdalmat.

jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Attila8890 válasza:
100%

Ez nem egy pasi hanem egy kretèn,ha a pàrod nyúl hozzàd az csak kellemes èrzès lehet de annyira hogy a következő alkalmat vàrd ne ilyen problémákkal kelljen foglalkoznod

Dobd ki a bànatba

47F

jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!