Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma izgatott a pasi ruhán...

Ma izgatott a pasi ruhán keresztül és olyan erősen csinálta, hogy nekem utána fájt és a vizeletem is csíp azóta. Szűz vagyok még! Én kivertem neki, el is élvezett. Mikor múlik el ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen fájdalmas lesz?

Egyre jobban félek a szextől is.


jún. 7. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez a pasi nem tudja, hogyan kell izgatni egy nőt. Azt nem tudom, azért csíp-e, mert mondjuk megkarcolta/kidörzsölte a hámréteged ott, vagy valami fertőzésed van.

Nem lesz mindig fájdalmas, nyilván! Ha valami fáj, akkor azt merd kimondani a másiknak! Ha nem fogja fel, akkor tipli van.

jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ruhán keresztül csak kidörzsölni lehet, nem csoda hogy most fáj.

Használj intim mosakodót pár napig, aztán majd elmúlik.

jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbb nem tudja. Vegyél vmi gombaellenes kúpot meg pl Urogint a hugyutakra, ha nem hat akkor doki.


(Kezet se mosnak, meg azt se tudják mit csinálnak. Ilyenek.)

jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Minden után amikor valamit matatnak a hüvelyednél, akár kézzel, akár pénisszel, menj el pisilni, mert úgy lehet jó húgyúti fertőzést összeszedni, ha ott megtelepszenek a baktériumok, pisiléssel gondolom a nagyja kijön. Más mondanivalóm nincs, szerencsére nekem sosem volt ilyen problémám, te lehet hajlamosabb vagy ezekre a fertőzésekre sajnos.
jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az is fájt ahogy izgatni próbált, egyáltalán nem élveztem.

Amikor más csinálta akkor nem fájt ennyire.

jún. 7. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy suttyó a barátod...
jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos hogy a barátja
jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy paraszt. Ruhán keresztül dörzsölni nem izgatás. Mondd el a pasinak, hogy nem kellene fájdalmat okoznia. Amit csinált az kellemetlen.

Amúgy nem fájdalmas a petting, ha a párod figyelmes. Arra viszont figyeljetek, hogy a keze mindig tiszta legyen. Ja és nőgyógyászhoz érdemes menni, ha pár napon belül nem múlik el.

jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Menj urológiára. Olyat még ne engedj amit nem élvezem, főleg akkor ne ha még fáj is!
jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz a szextől? Keress normális pasit, és vele nem lesz gáz.
jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!