Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, hogy ennit híztam egyetem...

Gáz, hogy ennit híztam egyetem alatt??? 24/L

Figyelt kérdés

Tudom, sok volt a gyorskaja :/


[link]


(nem én vagyok a képen)



jún. 6. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10 kilót híztam 9 év alatt én is elég sokat stresszelek. Alapból is volt rajtam vagy 5-8 kiló plusz, 63 kilóról lettem 73. Vékonyabb vagyok mindkét képnél, de azért lett karom meg pocakom.


Cikinek semmi sem ciki, kérdés képes vagy-e jól érezni magad, szembesülsz-e a nem várt egészségügyi következményekkel. Mert sajnos a túlsúly ilyesmit is okozhat, nálam PCO-t láttak de a vérvételek nem igazolták. Megis van valami, mert bár a hajam újra rendben van, iszonyat pattanásos vagyok megint. :(


Szóval ha mast nem, emiatt fogynék, mert láthatólag gyulladásos folyamatok zajlanak a testemben. Ez zavar egyedül, párom is szereti a teltebb alakom.

jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem párom is 80-ról 90 kiló lett
jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem csinos.
jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Ajajj...

Azt mondod, nem te vagy a képen. Az, aki rajta van, tudja, hogy te ezt kitetted, hozzájárulását adta?

Ha nem, akkor ebből komoly gondjaid lehetnek még.


Mondjuk, lehet, a válasz kapcsán is előnyösebb lenne, ha a magad példáján mutatnád meg a változást. Egy előtte, egy utána, egy időintervallum...

jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de kifejezetten bejön az ilyen alak, jól nézel ki.
jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz kifejezetten jól is állhat
jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
45%
Biztos vinnélek ide-oda kajálni, ha ismernélek, hogy kerekedj még:)
júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem gáz, jól nézel ki.
aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!