Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás de mégsem?

Felfázás de mégsem?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn felfázom, régóta, nagyon sok orvosnál voltam, de mindig antibiotikummal akarnak kezelni, és nem szeretnék folyton azt szedni mert egy idő után nem fog segíteni az sem, szóval csak végső esetben szedem be. Viszont már ott tartok, hogy érzem a felfázás tüneteit, múlt hónapban be is lázasodtam, viszont baktériumot nem mutat ki a vizeletem. A doki ezt azzal elintézte, hogy nem vagyok felfázva, és elhajtott.. már nagyon el vagyok keseredve, nem tudom hova forduljak már… rá megy már a mindennapi életemre, ezt is mind elmondtam az orvosoknak de semmi reakció. Szedek mindenféle gyógynövényt, egy ideig segített de már azt érzem semmi hatása nincs egyiknek se..
máj. 24. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg magànban. Hátha többet foglalkoznak veled.
máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!