Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a kérdés elég kényes téma...

Ez a kérdés elég kényes téma szóval csak nők válaszoljanak kérem, vagy olyan aki ezzel foglalkozik. Menstruáció??

Figyelt kérdés

Május vége Júni eleje lesz , hogy 1 éve megvan a menstruációm, viszont 4 hónapja nincs és most ebben a hónapban kezdtek el tüneteim lenni , néha görög de nagyon hamar vége, mell viszketés de az is enyhe, és a fehér folyásom most lett ragacsosabb . Kérem valaki adjon valami tanácsot, milyen vitaminok vagy ételek-italok vannak , hogy megjöjjön? ..eléggé aggódok , nem akarok mesterséges menstruációm +gyárihibás sem szeretnék lenni

Kérek minden kedves nőt , hogy ossza meg velem amit tud előre is köszönöm és örök hála🤗🥰



máj. 19. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
16 év a korhatár, amúgy szólj anyádnak és menjetek orvoshoz.
máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Május vége Júni eleje lesz , hogy 1 éve megvan a menstruációm, viszont 4 hónapja nincs"


Nagyon egyszerű a történet, fiatal vagy még, és idő kell, hogy beálljon. Ha 18-19 éves korod környékéig nem áll be, akkor van baj. Addig nyugi, majd jön a következő.

máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt a görög-ös mondatot lécci magyarázza el valaki.

Amúgy nyugalom, ennyi idősen ez teljesen belefér. Nincs rá se vitamin, se étel-ital.

máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan nem értem: mért idegeneket kérdezel, mért nem anyukádat??? Ez a legalapabb alap, hogy az anyukánkhoz fordulunk gyerekként bármilyen probléma esetén! Döbbenet!
máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
85%

#4 Mi van ha nincs anyukája? Vagy ha van is, nem mindenkiével lehet beszélni.


Kérdező, ha csak 1 éve menstruálsz, akkor ez még bőven belefér a kezdeti összevisszaságba. Sokaknak marad ki az első 1-2 évben.

máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elso menstruacio utan gyakori, hogy akar honapokig nem jon meg a kovetkezo, es az is, hogy esetleg meg nincs is peteeres, es barnazassal kezdodik vagy siman rendszertelen.
máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nagyon vékony alkat?

Én 15 évesen kezdtem menstruálni, mert nagyon későn érő típus vagyok, és 40 kiló sem voltam 164 centihez. Kezdetben 4-6 havonta jött meg, aztán ahogy nőiesedtem, híztam 5-6 kilót, beállt egy 45-60 napos rendszer. A nőgyógyászom nem javasolta, hogy ebbe belenyúljunk.

máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha életemben nem volt rendszeres. Legnagyobb kihagyás kb 90 nap volt. Ha más tüneted nincs, terhes nem lehetsz, akkor nincs mièrt aggòdni. Az első pàr èv meg lehet olyan, hogy hol megjön, hol nem.
máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon sokat segített.Örök hálám. Hát most kicsit vékony vagyok , sportolok épp azon vagyok hogy felszedjek pár kg-ot. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget 🥰🥰
máj. 20. 07:18
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Szóval mért nem anyukádat kérdezed, akivel együtt élsz, aki nevel, táplál napi szinten, jó eséllyel szeret, mért idegeneket?
máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!