Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy hamarabb...

Mit csináljak, hogy hamarabb elmúljon a menstruációm? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Szombaton lesz az esküvőm,úgy volt,csak hétfőn fog megjönni,de ma reggel megjött.:(( Általában 5 napig tart,szóval szombaton még pont meglesz.Mindig pontosan jött meg,és pont most tol ki velem..
2010. okt. 27. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, a szombat már a 4. napod lesz és ha 5 napos szokott lenni, akkor garantáltan nagyon kevés lesz, nem fog zavarni.

A nászéjszakátokra van 3 lehetőség:

1.) nem szokott zavarni, ha megvan, ugyanúgy egymásnak estek (amúgy nem igazán egészséges a nyitott méhszáj miatt)

2.) zavar, tehát vártok még 1 napot, amyg elmúlik és legalább pihenten "nászéjszakáztok"

3.) olyan fáradtak lesztek az esküvő után, hogy amúgy sem lenne erőtök a szexhez. Ezzel kapcsban nemrégiben valaki kiírt egy kérdést és bizony elég meglepő volt az eredmény: a legtöbben a nászéjszakán csak csendben elaludtak egymás mellett :=) Szóval ne aggódj, inkább készülj a nagy napra!


Sok boldogságot!

2010. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként minden nap legalább 4 ilyen kérdést írnak ide azok, akiknek fogalmuk sincs a biológiáról és hogy a menstruáció természetes folyamat, aminek meg kell lennie.

Máskor inkább írd be keresőbe ezt a kérdést.

2010. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kedves utolsó válaszoló,az első dolgom az volt,hogy beírtam a keresőbe,de nem találtam rá választ,ezért írtam ki a kérdést.:)

2010. okt. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!