Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baja a barátnőmnek?

Mi lehet a baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm minden szünetben wc-re megy és néha órákon is..nem fázott fel mert ez igy volt múlt évben is..ez attól lehet mert szokott édesitett vizet hozni?És hogy az egészségtelen?Van olyan amikor nem is iszik és megy a wc-re.Először idegesitett hogy mindig kellett vele menjek de ez mostmár szerintem nem normális!Köszönöm szépen előre a válaszokat!:)
2010. okt. 25. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valakinek sokszor kell pisilnie, az lehet cukorbetegség jele is...

Lehet, hogy a barátnődnek kéne egy vércukorvizsgálat, főleg hogyha tényleg minden nap cukrozott vizet iszik, mert a cukorbetegség kialakulhat túlzott cukorfogyasztástól is...

2010. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nincs rendben valami a húgyhólyagjával vagy a veséjével.
2010. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet a veséjével is gond, de lehet sajnos cukorbetegség is.
2010. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel cukorbeteg.
2010. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nagyon szépen :)

ja és még rengeteg édességet eszik mint egy kis 5 éves ..

meg sose hoz normális kaját a suliba mármint nem hoz szendvicset hanem ilyen édes dolgokat..

csak úgy utólag megjegyezném hogy egyke..:|

2010. okt. 26. 13:38
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem nem baj ha újra kiemelem mert szeretném látni mások véleményét is :D
2010. okt. 26. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt régebben. Még most is néha előjön. A dolog akkor kezdődött mikor ált.elsőben kezdtem, anyukám,mamám azt mondta hogy minden szünetben menjek el wc-re. mert nehogy órán kimerjek kéredzkedni. Kb. 8-ig belém volt rögzülve, nagyon rossz. Szakközépben sikerült elérnem, hogy csak 2, utána 3 óránként járjak.

Azóta már csak az van meg, hogy csak akkor tudok elaludni ha előtte pisiltem, ugyanez akkor ha indulok valahova.

Lehet hogy barátnődnek is ilyen pszichés inger?

21/L

2010. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem tudom az is lehet :d

majd valahogy finoman kitapogatom :D

ma is kérdeztem tőle hogy sokat iszik,eszik otthon..és mondta hogy sokat és főleg édességből eszik sokat :|..

és ma éreztem hogy olyan furcsa szagú a lehellete..

nagyon remélem hogy nem cukros :/

de én ezt hogy mondjam el neki?

"na figyelj rájöttem hogy cukros vagy"?

nevetne jót rajtam..

2010. okt. 27. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szorongás miatt i járkálhat valaki folyton wcre, pl ha izgul a suli miatt tanulás miatt.
2010. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!