Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap volt méhkaparásom,...

Tegnap volt méhkaparásom, este haza jöhettem azt mondta az orvos addigy is úgy vérzek majd,mint egy menszesz, de már nem vérzek csak görcsölök. Ez normális?

Figyelt kérdés
2023. dec. 29. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem, de az orvosod sem. Eü köretnél pont az a jól elvégzett műtét, ha nem vérzik utána. Akkor vérzel utána, ha be voltál gyulladva, vagy bent hagytak valamit. Missed AB-nál már más a helyzet, mert a lepény, amit leszednek, az vérzik még, mint szülés után-6 hétig. Ha erősődik a vérzésed+görcsök, vagy 7 napon túl is ha gyengén is de vérzel vissza kell menned. Ha a vérzésed erősödik, akkor max. másnapig várj, de menj vissza, mert akkor benned maradt valami még.
2023. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
*mert a lepény helye
2023. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én eddig is csak pisilésnél véreztem, már úgysem, de szinte folyamatosan fáj
2023. dec. 29. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Fájni is fog még
2023. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!