Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót abbahagytam,...

Fogamzásgátlót abbahagytam, mire számítsak?

Figyelt kérdés

4 év után abbahagytam a tablettát, mert nem élek szexuális életet, és nagyon sokat fáj a tabletta szedése óta a fejem, meg a vérnyomásom is magas szokott lenni, úgyhogy most befejeztem.

Csütörtökön kellett volna elkezdenem az új levelet, ugye ezalatt megvolt rendesen, és szombatig szokott meglenni maximum. Most viszont még mindig megvan, igaz kis mennyiség, de meddig számítsak rá?

Másnál is így volt, hogy ahogy abbahagyta a tabltttát, tovább tartott a menzesze?

Lehet csak pár napig lesz még meg, aztán meg majd kiderül, hogy mikor fog újból megjönni rendesen!


2010. okt. 17. 13:38
 1/1 anonim válasza:

Orvoss segítségével és felügyelete mellett kellett volna leállni a szedéssel ő mindenre felhívja figyelmet, elmagyaráza mi a normális. És ha kell az elején egyébb gyogyszerrel segíthet.

Nekem gyogyszer mellékhatásaként volt hogy előbb jött meg és tovább tartot volna, de elmentem orvoshoz, megnyugtatott, irt vérzés csökkentőt, és ennyi azóta semmi gondom, de én még szedem.

Sztem menj el az orvosodhoz!

2010. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!