Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett köztes vérzés(barna) több, mint egy hétig..mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Eddig is volt pár napig, minimális mennyiség, de ma így a köztes 10.napján, a ciklus 23. napján nagy mennyiségben jelentkezett.


Úgy tudom a köztes vérzés megjelenése azt jelenti, hogy nem megfelelő a tabletta számomra..de ez új, hogy ilyen hosszan tartott volna. Valamilyen szinten éreztem/érzek is az alhasamban valamit, de inkább izmokra tippeltem, mert mikor ülésből felállok, akkor érzem jobban olykor. Okának azt véltem, hogy mivel kímélem a derekamat, ezért egyenes háttal emelek meg dolgokat. Így guggolásból felállva, az alhasamat is feszítem, esetleg megterheltem, arra tippeltem, de nyugalmi helyzetben is van valami diszkomfort érzet.


Tehát, ez az elhúzódó köztes vérzés valamilyen sürgősen kezelendő problémát jelent, vagy például azért lehet, mert erősebb fizikai terhelésnek vagyok kitéve, mint korábban?

Ráér 1,5hét múlva nőgyógyászhoz mennem(akkorra van időpontom) vagy menjek korábban?


2023. szept. 12. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mióta szeded? Az első 3 hónapban simán előfordul.

Ez nem akut probléma, bőben ráér másfél hét múlva orvoshoz menni.

2023. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. ..5 éve, de ilyen nem volt még
2023. szept. 12. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt az idô, hogy vàlltoztassàl ! Àt kell àllnod egy màsik fogamzàsgàtlòra.
2023. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!